Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Született 6 pici aranyhörcsögö...

Született 6 pici aranyhörcsögöm. Tudtok adni valami jótanácso (ka) t?

Figyelt kérdés
7-en vannak az anyjukkal egy elég nagy ketrecben. Most 3 naposak.
2010. aug. 6. 22:28
 1/9 anonim válasza:
Tudtom szerint az allatkereskedesben megveszik.Persze csak ha nem akarod tenyeszteni oket.Arra szamithatsz, h kb.2havonta gyerekek szuletnek:}
2010. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a mama kapjon sok-sok fehérjét(kutya ill macska táp,lisztkukac,szöcske) és zöldséget! Mert esetleg likvidálhatja az almot :S. Az alsóbb rácsokat feddbe valamivel hogy a picik ne szoruljanak be :D Remélem segítettem:D
2010. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miféle jótanácsokat szeretnél? Mi a problémád, mit nem tudsz?
2010. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy valami gond lenne, szépen fejlődnek, csak gondoltam van valami amit ti tudtok és én nem, vagy valami fontos amire jobban kell figyelnem.
2010. aug. 11. 00:24
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem kell valakinek kishöri?:)

250-ért adnám.

2010. aug. 22. 02:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Hááát, lehet, hogy nme értek hozzá, de látom mi van, és nem annyira nagy a kereslet az aranyhörcsögök iránt, szóval sztem örülj annak, ha valaki ingyen viszi őket, igaz 250 nem nagy cucc de akkor is.
2010. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én vennék de most kapok nyuszit,jó hörizést! :)

és tényleg figyelj rájuk,mert ha az apjuk is velük van az 1000% megeszi őket :S az anyja is megeheti őket :S

2010. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem az elsö almot kinyirta

a következöt már nem. de az elsöre kiváncsi is voltam hogy mi a rák az...:P

lehet hogy azért én csak annyit csináltam hogy megnéztem mit eszik mindent bepakoltam neki és amiböl többet evett abbol többet raktam.

2010. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha ajándékba adom, érdekel valakit? (persze nem kígyónak) Van 4 kicsi akiket oda tudok adni.
2010. aug. 26. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!