Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ez a tengeri malac?Jó?

Milyen ez a tengeri malac?Jó?

Figyelt kérdés

[link]


A középső, kicsi, amelyiknek egyik füle fekete a másik barnás.

Nem azért választottan őkat, mert ingyenesek hanem azért mert a közelben lakom és megoldható lenne.Kezdő vagyok , de van egész felszerelésem a tengeri malacokhoz csak azt nem tudom megfelelő-e az egészségükmeg ilyesmik.


tudnátok segíteni?



2020. okt. 4. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Tisztelt Uram!

A tengerimalac minősége kiváló, további egészségügyi intézkedéseket nem igényel.

2020. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Kérdezz meg egy peruit, ők ránézésre megmondják jó lesz-e vagy sem.
2020. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Biztos jó. De egy kis fokhagymás sörben érdemes pácolni 24 órán át.


Viccet félretéve: Nem vagyunk távgyógyító állatorvosok. Honnan a fészkes fenéből tudjuk?


Ez csak egy malac. Mindig lutri. Odamész, elhozod, szereted... Ennyi. Ha baja lesz, akkor meg elviszed állatorvoshoz.

De! Mielőtt elhozod, leteszel egy borítékba 20.000 Ft-ot, hogy ha hó végén lesz baja, akkor is el tudd vinni dokihoz.

Amíg ez nincs meg, el se indulj!


Üdv; Egy nő, akinek felnőtt korában is volt malackája

2020. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 tengerimalacod legyen mimimum. Társas lények kell nekik a társ.
2020. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Hogy az egészsége milyen azt innen nem lehet megmondani. Mivel szaporítótól van, így teljesen lutri, hogy mit örökölt. A szaporítóknál sokkal gyakoribbak az örökletes betegségek, de szinte biztos, hogy nem olyan egészséges, mint egy tenyésztőnél. Általában gyengébb az immunrendszerük, ezért gyakrabban betegek, többet kell állatorvoshoz vinni őket.

Magyarul biztosra semmit nem tudok mondani. Van példa teljesen egészséges, erős szaporítós malacokra is, de több a példa a gyengébb egyedekre.

2020. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

1. sz. szabály:

Jófogásról és egyéb zsibárus-szaroldalakról nem veszünk élő állatot.

2020. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
96%
...és ha lehet, állatkereskedésből se, csak tenyésztőtől (és nem szaporítótól). Nekem volt törpehörcsögöm, amit kereskedésben vettek (nem én vettem, hanem kaptam) és rendszeresen kellett állatorvoshoz vinnem és szegény az 1 éves kort sem érte meg. Több pénz ment el a dokira. Szóval mindenképpen megéri megbízható forrásból beszerezni. Arról nem is beszélve, hogy nem ez lesz az egyetlen költség, ketrecre, felszerelésre, kajára is kell költeni. Plusz ahogy írják fentebb is, a tengerimalac társas állat, kell mellé egy másik is.
2020. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Sztem nagyon édes, valszeg nem lesz semmi baja, de ezt nem lehet borítékolni. Ami nem tetszik az egészben, hogy a képről az jön le (mivel egy gyümölcsös ládában lettek “csakúgy” lefotózva), hogy találomra a tulaj összezsúfol egy rakás állatot, a felesleges szaporulatot meg eladja. Elleti őket nyakra főre - és igen, lehet h a természetben is ezt teszik az állatok, nekem mégsem szimpi.

6# van kivétel, én is a kutyám a jófogáson vettem, de nem tenyésztőtől, hanem mert egy családban allergiás lett a gyerkőc a kutyusra és ott hirdették meg. Sztem itt is van arany középút.

2020. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csömöre válasza:
16%
Az internetre beírod tengeri malac ápolása és mindent meg tudsz róluk! 😇😇😇😇😇😁😁😁😁
2020. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!