Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hörcsögöt vagy...

Szerintetek hörcsögöt vagy tengerimalacot vegyek? és milyen fajtát? és mi a vélemyénetek róluk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én tengerimalacot vennék,vagy kopaszat,vagy abesszint:)

A hörcsögök nagyon aranyosak,de unalmas kisállatok!Ráadásul csak 2-3 évet élnek.

Ha a tengerimalacot választod,érdemes kettőt venni,mert társas állatok.Két egyneműt,mert különben kismalacok fognak születni:)

Viszont ha a hörcsögöt választod,akkor inkább egyedül tartsd,mert verekednének!:)

2010. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nemtudom mert csak 1 tenegerimalacot szeretnék...
2010. aug. 8. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább tengerimalacot, a hörcsög egész nap alszik...
2010. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Réka2001 ***** válasza:
hát szerintem mind a kettő nagyon aranyos ugy hogy szerintem tengerimalacot!!!
2010. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyulat inkább!Lehet többet kell költeni rá, de az együtt töltött mókás pillanatokért megéri!Mosakodását, cirkuszi mutatványként mutathatod barátaidnak!(minden rágcsálónál.
2010. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hörcsögnek olcsóbb az eltartása, azt inkább a fiatal tizenéveseknek ajánlom akinek nincs egekbeszökően magas zsebpénze és el tudja tartani!

Tengerimalit pedig inkább kicsit idősebbeknek 16+

2010. nov. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az lehet hogy a hörcsög napközben alszik!éjszakai állat!de van olyan amelyik nappal is sokat mocorog és éjjel meg inkább alszik!egyesek szerint(sok oldalon irják)hogyha nappal ki akarjuk venni miközben alszik megharap,sztem téves mert annyira nem harap,inkábbcsak akkor hogyha ideges nagyon!meg a hörcsögöt nem kell hetente kitakjaritani mint a t.malacot!rettentö büdi tud leni!nekem is volt de tul is adtunk rajta mert nem birtuk!ráadásul a helyigénye és a hozzá tartozó felszerelés is drágább mint egy hörcsöghöz!neki nem kell annyira nagy mozgástér!egyszerübb egy mókuskerék meg egy pár és elvan(persze azért ki kell venni,foglalkozni vele)

és a hörik közül is inkáb a sziriai aranyhörit ajánlom mert az a legnagyobb faj és és ezért könnyebb megfogni(igaz neki azért nagyobb hely kel, mint egy törpehörinek)!de szerintem jobb egy hörcsög mint egy t.malac! :)

2011. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!