Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történik, ha az egyik...

Mi történik, ha az egyik tengerimalac meghal?

Figyelt kérdés
Van két tengerimalacom, egészségesek, az egyik négy éves, a másik 3,5. Mi a teendő akkor, ha évek múlva az idősebb meghal, de nem szeretnék új malacot? Mert ha a megmaradó malac kap egy fiatalabb társat, akkor egy idő után az idősebb meghal, a fiatal mellé kell egy másik társ, és így tovább, viszont miután ez a két malac már nem lesz, nem biztos, hogy továbbra is szeretnék állatot tartani. A megmaradó malac ellesz egyedül? Vagy el kellene ajándékozni? (Ezt nem szeretném, őszintén szólva, hiszen szeretem.) A kérdés remélem, hosszú ideig még elméleti, hiszen szerencsére mindketten jól vannak.

2020. okt. 25. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Áh, én is így vagyok ezzel. Anno vettem a férjemnek egyet, úgy tudtam, szeretne. Ő le se xarta, de közben megtanultam, hogy kell társ. És már a negyediknel tartunk, mert ugye mindig elhuny valamelyik. Én meg annyira nem vagyok oda értük, de azt se akarom, hogy szenvedjenek.
2020. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nekem napra pontosan ugyanolyan idős malackáim vannak. Mindkettő egeszséges. Decemberbe lesznek 3 évesek, ha az eggyik elhunyik a másiknak nem szeretnénk új tarsat így valaószínüleg egyedül lesz. De mivel egyidősek szerintem hasonló időbe fognak meghalni.
2020. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy próbálnék hasonló korút örökbe fogadni, ha ez lehet opció.

Sosem volt t.malacom, itt cica van, szerinem nem kompatibilisek. Úgyhogy csak a partvonalról okoskodok, bocsi.

2020. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk eddig 6 tengerimalacunk volt, szóval van tapasztalatunk.


Volt elösszőr kettő hasonló korú tengerimalacunk akik nagyon szerették egymást és boldogak voltak.

Még kicsi voltam, szóval nem emlékszem pontosan, de szerintem 6-7 évig élhettek.

Az egyikük egy nyáron meghalt, időskor miatt.

Úgy voltunk vele, hogy veszünk a másik mellé új malacot, mert nagyon magányos volt.

Vettünk is nem egyet hanem rögtön kettő malacot akik nagyon fiatalok voltak (egy alomból származtak).

Nemsokkal ezután elhunyt az idősebbik is, szóval ott maradtunk a két kis malaccal.


Én úgy gondolom, hogy nem szabad beleesni ebbe az "ördögi" körbe.

Ha két kismalacot tudsz venni melléjük akkor ők boldogan ellennének, viszont akkor felkell nevelned két új malacot.


Utolsó válaszolónak.

Nekünk, most kettő tengerimalacunk van és egy macskánk.

A macska eleinte szemezett a malacokkal, de most már nem kap oda, és nem is támadja meg őket.

Az a vicc, hogy egyszer az egyik malac harapta meg a macskánkat az pedig nem is reagált rá😂

2020. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OFF: Ó, ez bíztató, kedves szintén macskás kolléga.:) Bár szerintem egyed-függő, hogy melyik cicc hogyan tolerálja a malackákat.

Morgós , haggyálbékén macskavénasszonnyal és vidor, kötekedős kandúrral meg egy állatbolond gyerekkel a fedélzeten itt még bármi lehet.


ON: klassz ötlet a 2 új malac!👍

2020. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél akkor 2-őt és akkor lesznek 3-an és ha meghal az az ev akkor is maradna 2- fm akik kb. Egyidőben halnak majd meg
2020. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!