Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha a tengerimalaco...

Mit tegyek, ha a tengerimalacom kirúgja a forgácsot?

Figyelt kérdés

Kb. másfél hónapja van meg és két hónapos. Először pelletet raktam a ketrecébe, de azt olvastam, hogy az nem olyan jó lábainak (meg amúgy túl hangosan is ment). Ezért döntöttem inkább a forgács mellett, de ha gyorsabban megy, kirúgja és a ketrece körül mindenhol forgács van, és ráadásul szőnyegem van. Van erre bármiféle megoldás vagy mindig takarítani kéne?

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. nov. 12. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a helyedben lennék, én keresnék egy olyan tálcát aminek magasabb széle van, vagy ha az nem játszik, megpróbálnám valamivel körbetakarni épp annyira, hogy ne rúgja ki a forgácsot
2020. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó a pellett, de tegyél rá egy fürdőszoba szőnyeget.


Illetve minél hamarabb szerezz be mégegy malackát

2020. nov. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, a forgács ilyen. Nekem az vált be h pellet alulra és rá csutkaalom, ahol alszik, oda pedig morzsolok még forgácsot h puha legyen. A pellet+csutkaalom kombót nem rúgja ki. Maceràsnak tűnik h ennyifélét raksz alá, de sztem megéri, tök jókat heverészik az enyém így. :)
2020. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 a csutka alomtól gyakori a talpfekély, erre nagyon figyelj.
2020. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!