Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet görénybarát a szobám?

Hogy lehet görénybarát a szobám?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozok egy görény tartásán, és rengeteget olvastam már utána, de főként az etetésükről és a természetükről szóló dolgokat. Már kinéztem neki egy jó nagy ketrecet, de azt is tudom hogy nem lehet őket ketrecben tartani, vagy ha van is nekik, ki kell engedni őket játszani. Ehhez kapcsolódna a kérdésem is, mivel a házunk nem nagy és nincs több plusz szoba, csak a szobámban tudnám kiengedni őt. Milyen tanácsot tudnátok adni nekem ezzel kapcsolatban?

2020. nov. 27. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra készülj hogy ahová feltud mászni oda fel is fog.

Nálunk pl. nincs függöny, miután az egyiküket a karnisrol kellett leszedni.

De itt van sok tanács.

[link]

2020. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Görénybiztos lakás

[link]

Elolvastam, és letettem arról, hogy valaha is görényem legyen.

2020. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, a legtöbb ismerős :)

Pl.

Tejszín habbal iszom a reggeli kávét. Leteszem az asztalra, két görény hamarabb az asztalon van és eszi a tejszínhabot mint én leülnék.

2020. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb tanács az ha ketrecen kívül van a görényed akkor mindig figyelj rá. Ahova lehet felmásznak, ahonnan lehet leesnek, amit lehet ellopják és eldugják oda ahonnan soha nem tudod kiszedni. Ha egy görény már 5 percig csendben van valahol akkor vagy elment aludni, vagy nagy baj van :D Nekem 3 görényem volt, estek már le lépcső tetejéről mert verekedtek, majdnem rájuk csuktam az ágynemű tartót mert abban a két másodpercben épp be akartak mászni oda, rágtak szét mosogatógép kifolyócsövet, a kád alól meg a mai napig nem tudtam kibányászni pár ruhadarabomat amit oda húztak be. MINDIG figyelni kell rájuk ha kint vannak szabadon.
2020. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nem tudtam hogy ilyen akrobaták is tudnak lenni ezek a jószágok
2020. nov. 28. 00:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!