Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 hónapja van egy kisfiú...

1 hónapja van egy kisfiú fehér egerem. Ki szeretném venni had játszon egy picit az akváriumán kívül. De félek, hogy elszökik. Szerintetek kivegyem? Valami tipp esetleg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
max úgy engedném ki h elkerítek egy részt olyan helyen ahol könnyű megtalálni, és nem megy be semmi alá.
2010. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki!Egy egér mit játszana kint?Csak egy egér...max megrág mindent.
2010. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

akváriumban lakik XD

jó neki XD

ne vedd ki!

elszökik és megeszi valami

2010. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted és nem akarok elveszteni semmiképp ne engedd el!Ha meghalna neki se lenne jó de még neked sem!
2010. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egeret nem szokták kivenni,mert rögtön elszalad,és alig vagy sehogy sem fogod tudni elkapni...
2010. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem van fehér egerem, kb 5 hónapja, én ki szoktam venni.. persze úgy, hogy vigyázok rá :) van egy kerek sárga szőnyegem, arra kiengedem, és ha lemászna róla visszateszem. de szerencsére elég nyugodt kis állat, csak néha jön rá a mászhatnék :D

de ha nem tudsz rá nagyon vigyázni, vagy félsz hogy mégis elszökik, akkor ajánlom a futógömböt. énis majd most veszek neki hétvégén :D

2010. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fehér egerem, nem szökött el. Nem egyszer vettem ki. Csak végig mellette voltam, amikor kivettem, és ha be akart volna menni valahová (pl szekrény mögé, vagy vmi) akkor oda tettem a lábam -mintha akadály lenne xĐ - és nem ment arra....soha nem volt vele semmi gond, és nem is rágott meg semmit. Nem volt kinn sokáig.. max 10 perc
2011. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!