Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 degum van és forgácsot...

2 degum van és forgácsot szoktam alájuk tenni meg szénát. Az itató csöpögni szokott ezért elázik a forgács :S az árt a deguknak? Mert ha ki is cserélem az itatót akkor az is csöpög szoval nem értem.

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél az itató alá egy kis tálat :)
2010. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt már én is megfigyeltem, hogy az új itatók gyakran csöpögnek... Valahogy kell beléjük a vízkő, vagy nem tudom... Gondolom golyós itatóról van szó...

Esetleg megpróbálhatod a kis tál alátételén kívül azt is, hogy nem töltöd először csurig. Megnézed, hogy úgy is csöpög-e (pl estére felakasztod a csap fölé, és ha reggelre kiürült, akkor csöpög), és ha nem, akkor jó. Később majd egyre többet tölthetsz bele. Nálam is a patiknál csöpögött az itató, először csak 1/5-ig töltöttem, mert úgy nem csöpögött annyira. Most már ittak annyit belőle, hogy félig töltve sem csöpög.

Azt is hallottam, hogy forró vízzel át kell mosni első használat előtt...

2010. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :DDD
2010. aug. 14. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem os csöpög de nincs semmi bajuk ha meg szomjasak csal lenyalják a cseppeket xD Am ha bevízküvesedik jobban működik XXDDXD
2010. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vagy Rakj alájuk Biolux macskaalmot felesbe,az jó is nekik mert ha elrágcsláják van belőle valami anyag ami jó nekik,de a vizes forgácstól szerintem megmarad :)
2010. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!