Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tenylég a papír alom a legjobb...

Tenylég a papír alom a legjobb a hörcsögnek? Használhatok papírtörlőt darabolva??

Figyelt kérdés
Pár napja vettünk egy törpehörcsögöt. A legjobbat akarja neki barátom. Ketrec helyett vettünk neki egy óriás 140 literes műanyag dobozt. Nagyon sok helye van,bujkáló helyekkel és óriás futókerékkel stb. Most kitalálta, hogy nem jó neki a faforgács és a papír alom a tuti. Elkezdett össze darabolni egy guriga papírtörlőt, hogy az milyen jó lesz neki alomnak. Szerintem ez nem jó ötlet, ha megeszi nem tudná megemészteni.

2021. febr. 18. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Ha nem prüsszög a forgácstól, akkor jó neki a forgács. Alá még macskaalmot kell tenni, és még szénát kell neki beletenni legvégül. A legfölső réteg az mindig a széna lesz, berendezkedik vele, fészket is épít belőle.

Ha valamire allergiás, az kimarad magától értetődően.

A papírtörlő szerintem nem jó, azt is belélegezheti, szállnak a szöszei, nem?

2021. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

#1 pont hülyeség amit leírtál.



Kedves kérdező a párodból kiimdulva vagy a hörcsög imádó facebook csopiból vagy a hörcsögmentés weboldáról informálódik.

Tehát nagyon jó amit csinál.


A papír alom nagyon jó alom. Nem porol és megmaradnak a járatok és fészket is tud építeni belőle.

Nem eszi meg a höri viszont a pofazacsiba beteheti, arra kell figyelni hogy ne zsepit vagy wc papirt daraboljatok mert az szetmalik a nyaltol de a papirtorli az nem.


Macska alom a macskákon kívűl semmilyen állatnak nem való.

2021. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is jobb neki a papíralom.
2021. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

2: Jó, kérlek, telefonálj be a hörcsögkórházba, mert onnan informálódtam a saját hörcsögökkel kapcsolatban, szóval mondd meg az állatorvosoknak, hogy hülyeségeket mondanak. Köszi.

A papírtörlőtől pedig még én is tüsszögök, mert porol, ahogy téped.

2021. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

#4 Hörcsög kórház? xdxd


Egzotikus orvossal beszélj ne valami mesebeli kórházzal.


És elég sok fajta papírtörlővel találkoztam, de még egy se porolt.

2021. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
4: Pontosan onnan kérdeztem, Budapesti Állatorvostudományi Egyetem, Egzotikus kisállatklinika, röviden hörcsögkórház, egyet mondunk, és érthetetlen ép lelkű embernek, miért ellenkezel, egyszerűen csak vitatkozni akarsz, ellenségeskedel, agresszívkodsz ok nélkül.
2021. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem buták a hörcsögök sem, nem fognak papírt enni, ha van előttük élelem. :) Teljesen jó a felcsíkozott konyhai kéztörlő papír is alom gyanánt. Funkcióját tekintve ugyanazt a szerepet tölti be, mint a bolti papíralom (Safebed vagy Carefresh márka), csak így jóval olcsóbban kijöttök. A forgács legtöbbször nagyon poros, ami irritálja az állat és a gazdi légutait. Ezzel szemben a papíralom nem poros, így nem allergizál.
2021. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!