Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tenylég a papír alom a legjobb...

Tenylég a papír alom a legjobb a hörcsögnek? Használhatok papírtörlőt darabolva??

Figyelt kérdés
Pár napja vettünk egy törpehörcsögöt. A legjobbat akarja neki barátom. Ketrec helyett vettünk neki egy óriás 140 literes műanyag dobozt. Nagyon sok helye van,bujkáló helyekkel és óriás futókerékkel stb. Most kitalálta, hogy nem jó neki a faforgács és a papír alom a tuti. Elkezdett össze darabolni egy guriga papírtörlőt, hogy az milyen jó lesz neki alomnak. Szerintem ez nem jó ötlet, ha megeszi nem tudná megemészteni.

febr. 18. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Ha nem prüsszög a forgácstól, akkor jó neki a forgács. Alá még macskaalmot kell tenni, és még szénát kell neki beletenni legvégül. A legfölső réteg az mindig a széna lesz, berendezkedik vele, fészket is épít belőle.

Ha valamire allergiás, az kimarad magától értetődően.

A papírtörlő szerintem nem jó, azt is belélegezheti, szállnak a szöszei, nem?

febr. 18. 17:28
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

#1 pont hülyeség amit leírtál.

Kedves kérdező a párodból kiimdulva vagy a hörcsög imádó facebook csopiból vagy a hörcsögmentés weboldáról informálódik.

Tehát nagyon jó amit csinál.

A papír alom nagyon jó alom. Nem porol és megmaradnak a járatok és fészket is tud építeni belőle.

Nem eszi meg a höri viszont a pofazacsiba beteheti, arra kell figyelni hogy ne zsepit vagy wc papirt daraboljatok mert az szetmalik a nyaltol de a papirtorli az nem.

Macska alom a macskákon kívűl semmilyen állatnak nem való.

febr. 18. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is jobb neki a papíralom.
febr. 18. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

2: Jó, kérlek, telefonálj be a hörcsögkórházba, mert onnan informálódtam a saját hörcsögökkel kapcsolatban, szóval mondd meg az állatorvosoknak, hogy hülyeségeket mondanak. Köszi.

A papírtörlőtől pedig még én is tüsszögök, mert porol, ahogy téped.

febr. 18. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

#4 Hörcsög kórház? xdxd

Egzotikus orvossal beszélj ne valami mesebeli kórházzal.

És elég sok fajta papírtörlővel találkoztam, de még egy se porolt.

febr. 18. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
4: Pontosan onnan kérdeztem, Budapesti Állatorvostudományi Egyetem, Egzotikus kisállatklinika, röviden hörcsögkórház, egyet mondunk, és érthetetlen ép lelkű embernek, miért ellenkezel, egyszerűen csak vitatkozni akarsz, ellenségeskedel, agresszívkodsz ok nélkül.
febr. 18. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem buták a hörcsögök sem, nem fognak papírt enni, ha van előttük élelem. :) Teljesen jó a felcsíkozott konyhai kéztörlő papír is alom gyanánt. Funkcióját tekintve ugyanazt a szerepet tölti be, mint a bolti papíralom (Safebed vagy Carefresh márka), csak így jóval olcsóbban kijöttök. A forgács legtöbbször nagyon poros, ami irritálja az állat és a gazdi légutait. Ezzel szemben a papíralom nem poros, így nem allergizál.
febr. 19. 07:47

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!