Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tapasztalat alapján van olyan...

Tapasztalat alapján van olyan kisállat, amit nem lehet egyhamar megunni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lakásban tartható kisállatot, de attól félek, hogy hamar megunom.

Elsősorban olyan emberek véleménye érdekelne, akik tapasztalattal rendelkeznek.

(Mongol futóegérben gondolkoztam már, mert az szagtalan)



2021. márc. 12. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással inkább ne tarts semmit. Ha csak unaloműzésre lenne, akkor szerintem felesleges állatot magadhoz venni, rengeteg hobbi van a világon. Mindennemű rosszindulat nélkül írom ezt.
2021. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az állattól függ, hanem a te hozzáállásodtól. Vagy akkor ununk meg hamar valamit, ha nem is érdekel igazából, vagy akkor, ha túl sok ingert kapunk, amit nem tudunk a helyén kezelni, és mindig újdonságra vágyunk emiatt. Előbb foglalkozz egy kis önismerettel.
2021. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért félek, hogy megunom, mert sokan azt mondják, hogy úgyis megunom. Most 3 fajta állatot tartok, én gondozom őket, szerintem nem tudok megunni túl sok kisállatot. Kíváncsi vagyok olyanok véleményére is, akiknek van állatuk.
2021. márc. 12. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cicák családtagok, családtagot meg nem unok meg. 🤷🏼‍♀️ Jókat lehet játszani velük, rengeteg szeretet adnak, kárt nem okoznak... terápiás jelleggel írnék fel mindenkinek 1-2 benti cicát.
2021. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hörcsög. Nagyon cuki és nem lehet megunni olyan mókás. A törpe hörcsögök a legaranyosabbak 🐹😄
2021. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kutya mellett nem lehet unatkozni, az biztos :D

Ha valami kisebb kéne, nekem személyes kedvenceim a törpenyuszik. Volt degum is, nagyon jópofák és murisak, csak sokat kell takarítani utána. Illetve hörcsög is egy rövid időre, az nem annyira jött be, ő pont akkor kezd el feléledni, mikor én lefekszem.

Egy akváriummal is rengeteget lehet szöszmötölni.

2021. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!