Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy olyan kicsi malacfalyt...

Egy olyan kicsi malacfalyt keresek ami akár házban is tartható és felnőtt korában is cuki marad tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 50 kilónál ne legyen nagyobb és bírja a hideget.

2021. márc. 12. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
USAban elterjedtek az ilyen mikromalacok, kicsik maradnak, kisebbek mint egy minnesotai. Csak ugye drágán mérik az árukat. Itthon van egy tenyésztő de nem tudom pontosan milyen malacai vannak, annyira nem néztem utána. Amúgy a malacok elég okos állatok
2021. márc. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 a "mikromalacok", amiket a filmekben látsz azért olyan kicsik, mert még nagyon fiatalok. Egy minnesotai törpemalac kb. 4-5 év alatt éri el a kifejlett méretét. De már ennél jóval fiatalabban, tehát kisebb mérettel is szaporodásra képesek. Sajnos ezt sokan kihasználják, hogy átverjék a tudatlanokat, akik látták a tévében az aranyos malackákat, de nem néztek utána, hogy mivel jár a tartásuk. A Malacmentőknél sok fiatal állat van, mert egyszerűen kidobják őket, amikor túllépik a gazdi által várt méretet.

Ne dőljetek be az ilyen csalóknak, mert az embereket és az állatokat is kihasználják.

Ajánlom a korábban említett csoportot. Sok kép és tapasztalat van olyanoktól, akik ismerik a malac fajokat, és tartanak is egészséges, felnőtt törpemalacokat.

2021. márc. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Ők kifejletten 20-25 kgsak.

Persze nyilván kiskorukban az ember tenyerében elférnek meg elég kicsik de alapvetően kisebbek mint a minnesotaiak. De én ezekhez nem értek annyira, minimálisan mentem utána csak.


Egyébként itt megtalálod őket, de nem szaporítók, ezt előre jelzem

[link]

2021. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!