Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A görényemnek lejött a varrásr...

A görényemnek lejött a varrásról a kötés hogy kössem újra?

Figyelt kérdés
a vadászgörényemnek Bőrdagija volt leműtötték hétfőn volt a műtét.. és most lejött róla a kötés.. semmi sebtapaszom semmim nincs itthon.. mit csináljak vele? a doktor úr azt mondta huzzak rá szoknit.. nah ja de azt őő leszedi magáról.. mitcsináljak .. SEGÍTSETEK!!
2010. aug. 18. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan beszélsz te egy ártatlan kis jószágról? Mi az, hogy bőrdagija volt? Ez súlyos betegség, ezt nem szoktuk becézni! Bőrdaganata, bőrrákja volt. Máskor ilyet meg ne halljak...
2010. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gyaaa még oktass ki.: D
2010. aug. 21. 00:08
 3/8 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod, hogy zúzol rá zoknit és ha nincs más hasonló alkalmatosság, akkor celluxal körbetekered, így nehezebben jön le.
2010. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm már megoldottuk .. a hámot rá raktam.. bár ugyis levarázsolta magáról.. de kis okos és nemvakarja kis..(: és már meg is gyógyul neki.. (= szóval köszönöm a v álaszokat.
2010. aug. 23. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:

örülök, hogy sikerült megoldani :)

az első hozzászólónak még annyit, nincs olyan hogy bőrrák.. az bőrdaganat

2010. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. (:

én nem értem miért bántja az orrát hogy úgy írtam hogy bírdagi.. /=

2010. aug. 25. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Na ne mondd! Olvass már utána, ha eddig nem tudtad. A bőrdaganat nem arra utal, hogy egy szúnyogcsípéstől feldagad valakinek a bőre. A daganatos betegségeket hívjuk rákos betegségeknek.

Kérdezőnek.

Vannak dolgok, amiket nem becézünk, ilyenek a daganatos betegségek is. Nem mondjuk sem emberre, sem állatra, hogy pl.: "tüdődagiban halt meg szegény."

Egyébként örülök, hogy szépen gyógyul...

2010. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem ezen nem kell vitatkozni.. a probléma megoldódott.. lényeg hogy bőrdaganata VOLT.. ! de leoperálták neki.. és most már a szépen gyógyulgat .! köszönöm a válaszokat.!
2010. aug. 26. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!