Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segitság a görényemnek hullik...

Segitság a görényemnek hullik a szőre mit tegyek?

Figyelt kérdés

a farkárol már kihult neki és ha csak kicsit meghuzom neki kijön mág a tobbi is:( mindennap kint van 15p-is kivan takaritva és nagyon virgon de nemtommé hullik a szőre kb 6éves lehet nemtudom pontosan mert nemkiskorába hoztuk el

sztetek miért??


2010. okt. 3. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
állatorvos biztos tudja...
2010. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Akkor gyorsan cselekedni kell mert meg fog dögleni és sajnos lassú halál vár rá ezért neked kell megölni mert sokat fog szenvedni, ez egy ilyen betegség, javaslom fejszével csapd le a fejét, úgy nem fog semmit se érezni

Sajnállak de ne hagyd hogy szenvedjen.

2010. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehoy kell... lehet h egyszerüen rühes vagy valami..
2010. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van? Amúgy miért nem viszed orvoshoz?
2010. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány nem utőm le-.- attól jobban szeretem mert anyám azt mondta hogy már öreg és ez természetes:( és csak igy kiváncsi voltam h mit irtok azért köszi:) de sztem vmikor elfogom vinni orvoshoz
2010. okt. 4. 14:40
 6/8 A kérdező kommentje:
am nincs ivartalanitva
2010. okt. 4. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Niiincsen vele semmi baaaj :D:D ne ijedj meg! nem rühes,ez természetes! :))) Én egy időben nagy görényes voltam,de sajnos nem engedték meg itthon,hogy vegyek. . . rengeteg görénynek kihullik a farkán a szőr... :) vagy kisebb vagy nagyobb mennyiségben,visszafog nőni a szőre nyugi :):) ha valamit nem tudsz még róluk,vagy valami kérdésed van akkor www.feketegabriella.hu :) a chatben nyugodtan kérdezgess,szívesen válaszolnak rá :):)
2010. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huu namost meg nyugodtam köszziiii:D
2010. okt. 5. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!