Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vannak ötletetek tengerimalac...

Vannak ötletetek tengerimalac diétára?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá hogy kicsit túl életük a két tengerimalacot és rengeteget kéne le adniuk amíg újra normális testsúlyban lesznek.Pár tipp hogyan mozogjanak?

2021. márc. 31. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fogyasztanom kellett őket, az orvos figyelmeztetett rá.

Én előtte nagyon elkényeztettem őket, millióféle kaja volt nekik itthon.

Most annyi a kajájuk hogy reggel kapnak valami zöldséget vagy gyümölcsöt, de csak keveset, és egész nap van előttük széna, az még diéta idején is nagyon fontos. Illetve este néha egy-egy evőkanálnyi complete caviát, de azt sem mindig, mert az is hizlal.

Magkeverékeket ne kapjanak, se nasirudat, se semmi extrát. A mozgással kapcsolatban annyit tudsz tenni hogy minél többször kiteszed őket a szobába, hadd mászkáljanak, mivel ők nem futhatnak kerékben a gerincük miatt.

2021. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,nekem alapból szabad szobájuk vagyis együt élnek velünk.Ha 100 ketrecben tartod akkor azt azonnal válzsd le.Tapasztalatból mondom,de köszi a tippeket.
2021. márc. 31. 20:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!