Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ami a fűnyírás után maradt...

Ami a fűnyírás után maradt száraz, kiszáradt fű, azt be lehet rakni a hörcsögnek alomként?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen is meg nem is.Beteheted,de nem jó alomnak mert mind egy szálig meg fogja enni=D
2010. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a száraz füvet? :S
2010. aug. 20. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
kiszárított fű= szénával, ami takarmány :))) ez ilyen egyszerü...
2010. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor is beadható neki, ha kutya van a kertben?
2010. aug. 22. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kutya van a kertben, akkor nem, mert vizelettel és ürülékkel szennyezett lehet !!!
2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tiszta, akkor semmi akadálya. :))
2010. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van kutyusom, úgyhogy sajna akkor nem rakhatom be a hörcsögömnek :S
2010. aug. 23. 19:33
 8/10 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 23. 19:33
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Én mondjuk etetési céllal, adok néha egy-egy maréknyi, jól átmosott füvet,gyógynövényt, amit meghagy az marad alomnak.Csak füvet nem túl szerencsés használni mert nagyon porzik, ha kiszárad és a nedvességet sem veszi fel.Jobb a szénaszerű magasabbra növő vegyes gaz.De én mindegyikről lebeszélnélek, nagyon jó almokat lehet venni, inkább azt használd.Én most kukoricacsutkát és kamillás fenyőforgácsot használok vegyesen.Alatta natúr macskaalom ( zeolit ).Csak tiszta helyről szabad gyűjteni és még így is érdemes átmosni.
2010. aug. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tavasszal adtam neki néhány fűfélét amit a netről néztem, azokat is alaposan átmostam mielőtt odaadtam volna neki :), alomnak meg forgácsot használok, az a baj hogy másra nincs pénz, ugyanis mellette van még egy kutya is, és őt se olcsó eltartani, és ezért gondoltam erre a megoldásra, mivel láttam állatkereskedésben szénát árulni rágcsálók számára, és gondoltam hátha, de akkor a kutyus miatt inkább nem adom be neki
2010. aug. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!