Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » *Hello *Aranyhörcsög-nek...

*Hello *Aranyhörcsög-nek milyen gyümölcsöt,zöldséget lehet adni? alma,uborka, *Paradicsomot azt meg eszi? *Fehérrépát? *Meg nem akar inni lehet valmi baja?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz neki, de csak kicsit, mondjuk heti 1x egy kis falatot. Magas a cukortartalmuk, ezért kell vigyázni a gyümölcsökkel. Alma például jó választás, de eper vagy körte is mehet.

Zöldséget pedig nyilván minden nap adni kell. Uborka, paradicsom és fehérrépa mehet.

2021. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Zöldséget azt minden nap kétszer adj neki gyümölcsöt viszont csak ritkán. Amiket felsorolták azokat mindet eheti. És nyugi szerintem nincs baja az enyém sem akar mindig inni de azért próbálkozz vele. Ha még van valami kérdésed akkor nyugodtan írhatsz privátban is nekem.
2021. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem ugyan nyuszim van, de nekem a nyuszi dokija azt mondta, hogy a gyümölcsökkel óvatosan. Zöldségekből a K betűsöket ne adjam. Puffasztóak nekik. (Karalábé, kàposzta, karfiol...stb?

Betartom és 11 éves a törpenyuszim. Soha semmi betegsége eddig nem volt. A doki is csodálkozik, hogy milyen idős. Hozzá teszem lány, de nem ivartalanított.

márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!