Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Párduckaméleonom szeme be van...

Párduckaméleonom szeme be van esve és nagyon nehezen bírja magát tartani. Inni iszik de nem eszik semmit. Fogpiszkálóval kenegetem a száját vitaminnal. valami ötlet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 15:09
 1/3 Bodzácska válasza:

Állatorvos?

Google?

Gyorsan!

2013. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bodzácska válasza:
Állatorvos!!, neten nem találtam semmit. Vitamin a vízbe keverve?
2013. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ampullás Kalcium kell, a gyengeség oka, és a remegés a Kalcium hiányának egyik feltűnő tünete! Továbbá: Mekkora a terráriuma? Egyedül van, vagy van mellette mégegy? (Nem javasolt társsal együtt tartani, az erősebb terrorizálhatja a másikat! A stressz is leverheti a lábáról! Tükör közelében se legyen... Amit most kéne tenned, az az ampullás Kalcium megvétele, azt kellene bejuttatni a szájába, és valószínűsítem, hogy az éhezés okozza a gyengeséget, ezért jó lenne mielőbb kalciummal növelni az erejét. A nem evést kb. 5 napig jól viselik, de nem tesz jót neki, ez egyértelmű. A kaméleonnak a száját még a banántücsök is megsértheti, ha nagyobb a szájánál... Ez is lehet a nem evés oka, de ha a kaméleonod méretének megfelelő a rovar, akkor nem az lesz. Próbáld meg a kalcium mellett te megetetni, spricceld le a száját vízzel, és ha kinyitja, akkor tedd be neki a rovart. A terráriuma mennyire, és mivel felszerelt? Fénye van? Hány fokos? Részletek? Mióta van jelen ez a probléma?
2016. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!