Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúlak vagy tengerimalacok?

Nyúlak vagy tengerimalacok?

Figyelt kérdés
Milyen pro és kontra érveket tudtok felhozni hozzájuk, melyiket milyen gazdinak ajánljátok?

2021. ápr. 23. 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
ha korlátozott a hely jobb a tengerimalac .
2021. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
72%
Nekem volt nyulam és most van tengerimalac. Kettő volt de az, egyik elpusztult és nagyon jól megvan egyedül. Ha jó az idő örül ha kiviszed és ragcsalhatja a füvet. De kert nélkül is jól megvan. Mi nyuszinak való ketrecben tartjuk. Ha a tengeri malacot választod, muszaly hogy legyen egy ház ahol elbujbat.
2021. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én tengerimalac gazdi vagyok szóval csak róluk tudok nyilatkozni. Nem tudom választottál-e már, de a tengerimalacokat egy finom falat uborkával simán taníthatod trükkökre. Nekem kétemeletes nyúl ketrecben vannak, de én ki szoktam venni őket a szobában és jó időben kintre is kiviszem őket, de ez nem feltétlen szükséges.Társas lények szóval legalább 2 legyen. Én imádom őket, nagyon könnyen kézhez szoktathatóak.
2021. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!