Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik szeme jobban van nyitva a nyuszimnak mint a másik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma észrevettem, hogy a nyuszimnak az egyik szemenormálisan van nyitva, a másik viszont kijcsit olyan mint ha hunyorítana.


4,5 éves kislány nyuszi. Majdnem 1 éve van nálunk. Eredetileg egy 5 éves bak nyuszi mellé vettük. Jól volt tartva, nag,on kis aranyos.


Mindig amikor játszani szoktunk akkor nagyon eleven szokott klenni, viszont ma alig akart játszani. Nem tudom mi baja lehet.


Kérlek segítsetek.



#betegség #nyúl #Nyuszi szem
2021. ápr. 27. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el egy állatorvoshoz.
2021. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Oltott?
2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, mint minden ilyen kérdésnél, le kell írnom, hogy vidd egzotikus állatorvoshoz!

A nyuszi tünetrejtő állat, ami azt jelenti, hogy a végsőkig tetteti, hogy jól van, már csak akkor mutat tüneteket, amikor haldoklik. Ha kedvetlen (egyébként játszik, de most nincs hozzá kedve), az azt jelenti, hogy rosszul van, vagyis már tünetek produkál.

De válaszolok a fő kérdésre is. Nem írtál pontos információt, se képet nem kaptunk, ezért csak tippelek, de talán gyulladás, vagy valami megszúrta a szemét. ezzel is állatorvoshoz kellene vinni.

2021. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Kamillásvízzel mosd meg neki!
2021. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kötőhártya gyulladásra gondolok elsősorban, de mindenképp keressetek fel egy állatorvost aki nyuszikhoz ért.
2021. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen oltott. Köszönöm az edigi válaszokat.😃
2021. ápr. 27. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, mihamarább. Ne kezelgesd otthon találomra.
2021. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké akkor állatorvos. Csak a szüleim még nem nagyon mondták, hogy mikor. Remélem jobban lesz. Szívesen vároo még válaszokat
2021. ápr. 27. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen választ!!!!
2021. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy mi lehet a baja. Tudom hogy az állat orvis megmondja, de azért még előtte valamennyire szeretnem tudni, hogy mennyire komoly
2021. ápr. 27. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!