Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kilővethetem a tengerimalacom...

Kilővethetem a tengerimalacom fülét?

Figyelt kérdés
Extravagáns gazdi vagyok, több tetoválásom és piercingem is van. Arra gondoltam a kis malackámnak is tetetnék egy karikát a fülébe! Állatorvos megcsinálja?
2021. máj. 3. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak berakatsz egy pc-t az a te döntésed, de az állat nem tud beleszólni, hogy ő most szeretné ezt vagy sem. Szóval ne tedd ki ilyen szükségtelen beavatkozásnak.
2021. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy troll, sajnos eléggé el van már kurvulva a világ. 😡
2021. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem értem a felháborodást komolyan! A kutya farkát egyesek levágják, a fülét szintén, az ugye nem állatkínzás. A bocinak is bilétát tesznek a fülébe, na ne ti mondjátok már meg nekem mit csináljak és mit ne.
2021. máj. 3. 17:22
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális orvos úgyse vállalja el. A magad testébel csinálj amit akarsz, de egy kiszolgáltatott állatéról szálljál le!
2021. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Hellmano ***** válasza:
100%
Egy boci fülét ne hasonlítsd egy kisállat tök vékony füléhez. Meg a boci nem is kaparássza a fülét a lábaival... mondom, ha beleteszed neki, akkor elkezdi kapargatni, amíg ki nem szakítja belőle. Most, miért akarsz rosszat annak a kis lénynek?
2021. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a saját hülye kis exhibicionizmusának vagy csak szüksége arra a malacra, nem azért, mert valóban szeretné...
2021. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Tepfal ***** válasza:
100%
"A kutya farkát egyesek levágják, a fülét szintén, az ugye nem állatkínzás. A bocinak is bilétát tesznek a fülébe" - én ezeket is állatkínzásnak tartom, és nem támogatom, kivéve eü. okokból. Ezek és a te ötleted között viszont annyi különbség még mindig van, hogy ezeknek van valami célja (kutya farkánál hogy ne üsse be és sérüljön meg, ill. halkabban lehessen vadászni vele, bociknál pedig a nyilvántartás), míg a tied semmi másról nem szól, csak a te exhibicionizmusodról. Ettől nem menő, hanem gáz leszel.
2021. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

NEM, mondom ezt úgy mint piercing/tetoválás tulajdonos.

Egyfelől simán elfertőződik, ő nem érti hogy nem szabad birizgálni.

Másfelől ugyanazért ellenzem mint a kisgyerekek fülének lyukasztását. Azért van tetoválásom/piercxingem mert ÉN azt akartam hogy NEKEM legyen, a malacka nem tud beleegyezni, neki nem tetszik, nem szereti, csupán a gazdi hóbortja miatt történik vele miközben semmi előnye nem származik belőle, mit szólnál ha lefognálak és olyat tetoválnék rád ami nekem tetszik? Gondolom nem örülnél.

2021. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A kutya füle\farka levagasa se normális dolog!


A boci fulbilétájának viszont van értelme.


Egy hülye fülbevaló minek kéne tengerimalacnak, indokold meg kérlek!

2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A malackák füle vékony ehhez a művelethez. Nem hiszem , hogy valaki megcsinálja , hajrá. Ne csodálkozz ha a malacot rövid életű lesz.
2021. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!