Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek van görénye, tudna...

Akinek van görénye, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék egy görényt miket kell beszereznem??

Honnan szerezhetek görényt?

Mi az előnye a görénynek?

És mi a hátránya?

Miket kell még róla tudnom?

És mennyire cukik egy tizes skálán?



2021. máj. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Semennyire sem cuki dolog tartani görényt. Olvasgass. [link]
2021. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha szeretnék egy görényt miket kell beszereznem??

- hatalmas ketrec, emelettekkel, bújókkal, házikóval, alomtálcával, itatóval, etetővel, játékok.

(Minimum 2 görény kell)


Honnan szerezhetek görényt?

- tenyésztőtől.


Mi az előnye a görénynek?

- szinte olyan mint egy kutyus, aranyos, kedves, bujós, vicces, okos.


És mi a hátránya?

- félig ragadozó (így biztosan tudod).


Miket kell még róla tudnom?

- olvass utána googlen, youtubon nézz videókat, mert több 10 oldalt lehetne írni.


És mennyire cukik egy tizes skálán?

10/10

2021. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
ekkor marhaságot, emberek milyen jól élnek.. bár én élnék ilyen kényelmes unalmas életet hogy ez legyen a problémám..
2021. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
4: Nem kell irigykedni, de én sem értem ezt a háziállat dolgot. Mármint mire való a görrény? Szomszéd nő lovat akar, az meg mi az istenre jó. Én már a kutyákat sem értem. Tele van az erdő állatokkal, jól megvannak nélkülünk csak vigyázni kell rájuk. Vannak haszonállatok is, minek egy élőlény a házban csak hogy legyen. Gyereket, családot nem hiszem hogy pótolja.
2021. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen ketrecünk van.

2021. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel egy tenyésztőt és ők mindent el fognak mondani mire kell felkészülnöd. Két tenyésztőt tudok ajánlani: Nostrofuretti Ferretry, és Sweet Devils ferret kennel. Esetleg ha felnőtt mentett görényt szeretnél örökbe fogadni akkor a Magyar Vadászgörény Klubot keresd.

A görény tartásnak vannak bőven előnyei és hátrányai is, de ezt el fogják mondani neked.

Viszont ha csak azért szeretnél görényt mert cuki (igen, azok) akkor tegyél le róla, mert a görénytartás egy külön életforma. Olyan mintha lenne egy kutyád és egy macskád egybe gyúrva.

2021. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem irigykedek csak ezért tart itt az ország ahol :)
2021. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!