Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miket fontos tenni egy hörcsög...

Miket fontos tenni egy hörcsög terráriumába?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Fűrészport, mókuskereket, természetesen etetőt/itatót.
2010. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fűrészport?:D Szép is lenne...(Ha csak nem sivatagban élt előzőleg a höri:P) Szerintem forgácsra értette.

Szóval alom (én szoktam egy kicsi macskaalmot is rakni az aljára), mókuskerék, önitató, kisház, fogkoptató, egyéb játékszerek(csövek stb.)és valami kajástál, amit nem tud felborítani.

2010. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom kellékre gondolsz. A forgács az alap. Tegyél be neki forgót (imádnak forgózni) meg jó ha van bent egy kis házikó is. Szeretnek elhúzódni ha alszanak. Itató is fontos, ha iszik belőle (enyémek pl nem ezért több gyümölcsöt kapnak) Kajás tál nem olyan fontos mivel úgy is kihordja belőle rögtön és elrakja az egyik sarokba. (bár nekem van tányérkám is neki)
2010. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A hörcsög is elengedhetetlen kelléke a terráriumnak!
2010. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alom, itató<< olyan helyre, ahol nem alszik, kis tányér<<nekünk kerámia van, és szereti, cső, amibe elbújhat, házikó<< mivel éjszakai állat, és nappal alszik. Néha pedig mókuskerék
2010. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Juj, tényleg forgácsra gondolta, bocsi :D :D
2010. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!