Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek be a terráriumába?

Mit tegyek be a terráriumába?

Figyelt kérdés

Van egy aranyhörim és amióta lesértette az orrát a mókuskerekébe nem rakjuk be neki éjszakára.Vettünk neki egy ketrecet,amibe van kerék,de még nem szokta meg az új helyét.Éjszakánként nem tud mit csinálni,ezért wc-papír gurigát raktunk be neki,de csak szétrágja.Már attól félünk,hogy megeszi a papírdarabokat.

Tudom,hogy a mókuskerék lenne a legjobb játék számára,mert így szinte semmit nem tud mozogni,de még nem akarjuk éjszakára a ketrecébe bennhagyni.Esetleg ha tudtok valami jó ötletet,hogy mit rakjunk be neki,azt nagyon megköszönném.


2011. okt. 21. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a kerék nem a legolcsóbb, de teljesen baleset mentes és ebben nem fogja megsérteni az orrát. Ez kívül gerincbarát is. Én is ilyet vettem igaz nem hörinek, de az enyém imádja, és szinte teljesen hangtalan és könnyű takarítani.

Ufo keréknek hívják ha utána szeretnél olvasni.

[link]

2011. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt a kereket már én is néztem,de nem hiszem,hogy ennyi pénzt kiadunk rá.Meg úgy tudom állatboltokban nem is lehet ilyet kapni.

Valami más játék esetleg?

2011. okt. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!