Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fapellet alomnak barkácsáruház...

Fapellet alomnak barkácsáruházból?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire furcsa a kérdés, de hallottam róla, hogy valaki barkácsáruházból vesz alomnak fapelletet, állítólag olcsóbban. Én nyuszinak szeretnék.

Természetesen kezeletlent szeretnék venni, mert tudom hogy tüzelésre adják, és sokat kezelnek vegyszerrel. Viszont nem tudom, hogy melyik fajta ilyen, vagy egyáltalán van-e, és szabad-e venni, vagy mások csak az ára miatt választják.

Szerintetek milyet, és melyik áruházból tudok venni, ha egyáltalán ez lehetséges? Ha számít szegedi vagyok.


2021. máj. 24. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alap fapellet nincs kezelve semmivel, egészen nyugodtan veheted nyuszinak. Én Obiban és praktikerben vettem eddig.
2021. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy te melyik márkákat használod?
2021. máj. 24. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Pl. Eco pelletet, de nem a márkát nézem általában, hanem hogy olcsóbb, nagy kiszerelés, és ha lehet, inkább keményfa legyen, mint fenyő. A miénk a fenyőt hajlamos kóstolgatni.
2021. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!