Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye nem kapok el tőle semmit?

Ugye nem kapok el tőle semmit?

Figyelt kérdés
Még tegnap láttam egy halott egeret az egyik ház mellett, mivel még nem igazán láttam egeret, ezért ma hazahoztam és közelebbről is megnézegettem. Mikor felvettem, csak a farkát fogtam meg, aztán beraktam egy zacskóba és a táskámba. Itthon csak kesztűben fogtam meg, viszont megszagoltam, hogy büdös-e, de nem volt az. Utána zacskóval együtt bedobtam a kukába. Attól ugye nem lesz bajom, hogy megszagoltam? Érdemesebb lenne levinni a kinti kukába?
2021. jún. 1. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezet mostál? Máskor kesztyüben végezz hasonló melót, ezresért lehet kapni jó minöségüt, eldobható.


Elvileg nem, ha mostál kezet is és sokat nem érintkeztél vele.


Érdekes érdeklödési köröd van.

2021. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől elvileg nem,de máskor inkább ne vigyél haza elpusztult állatot,nem lehet tudni nem volt e betegsége.

Ha nem ért az arcodhoz és alaposan kezet mostál akkor nem hinném hogy gond lesz.Viszont nem tárolnám a benti szemetesemben.

2021. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ért hozzád nem,de viszont ha magyon közelről szagoltad meg bármi bacit/vírust bevihettél a szervezetedbe,de ne tárold bent ,gyorsan büdös lesz..
2021. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!