Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kapok el semmit?

Nem kapok el semmit?

Figyelt kérdés
Van egy kiscicánk aminek az étele és az alma is a szobámba van! Ugye nem kapok el semmit?
2009. nov. 29. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy!Nekünk is van kismacskánk,augusztusban kaptuk..1-2 hónapos volt akkor...bent volt minden cuccosa a szobámba,semmi bajom nem lett..csomószor nem is az alomjába szart -_-...
2009. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha cseréled az almot, kitisztítod a tálkáját, miután használta, semmi bajod nem lehet. ;)
2009. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alomcsere után normálisan kezet mosol és nem eszel belőle akkor nem kaphatsz el semmit:)
2009. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te lehet hogy nem de a baktériumokkal egy térben tartani a kaját nem szerencsés. messze legyen egymástól az alvó etető és kakiló hely. alapszabály.
2009. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám alma is a szobábmban van. Szerintem mindenképp vegyél egy fedett macskawc-t (ha nincs), nem kell a legdrágább. én leárazva 2000 ft körül vettem és volt hozzá lapát és kis gumiszőnyeg ami leszedi a talpáról a ráragadt almot. A wc-ből így nem hordja szét olyan könnyen az almot, ha kiugrik belőle. És ahogy mások is mondták naponta többször szedd ki a kakit és pisit. Használj csomósodós almot. A szobát legalább egy héten egyszer fertőtlenítsd legalább az alom körül, de lehetőleg mindenhol. Az egyik legfontosabb pedig hogy egy nap legalább kétszer szellőztess ki. Mondjuk én reggel és este szoktam. A kaját pedig inkább a konyhában add neki. Ha zavar téged vagy a szüleidet hogy látható a konyhában akkor csak vz és száraz legyen mindig előtte azt könnyű felseperni ha kiszórja. A húsos tálját pedig etetés után mosd el azonnal és tedd el valahová.
2009. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!