Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt már problémád az állatod...

Volt már problémád az állatod miatt?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek akiknek már okozott gondot az,hogy van egy háziállata? Úgy értem a "gondot",hogy valaki nem akart veletek megismerkedni csak azért mert taszította,hogy van egy vagy több állatok? Azért ebbe a kategóriába írtam mivel én már jártam így a nyuszim miatt,hogy elítéltek és inkább elküldtek melegebb éghajlatra a nyuszimmal együtt. Nektek van hasonló sztoritok,hogyha igen ti,hogy reagáltatok rá?
2021. jún. 7. 14:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Na akkor szerencsésen megmentett a nyuszid :D (ha valaki kis állat miatt, elküld, jobb is lesz neked úgy, hogy nem találkozol vele


Nekem nem volt ilyen, de nagyon meglepődtem ezen a kérdésen.

2021. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Páromat és engem egy "kedves" hölgy a keverék kutyusunk miatt nézett le:D Neki Golden Retriver-e volt.
2021. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Olyat már többször is "megkaptam", hogy "minek kellett nekem ez vagy az az állat" (ezeket általában idősektől hallom a kisemlőseimre vonatkoztatva, de érthető, mert náluk az "állat" a kutya meg a macska meg a tehén meg a csirke, nem a tengerimalac:D), meg "miért teszem ki ennek a családomat" (de utóbb arról, aki ezt mondta a kutyámra, kiderült, hogy csúnyán megharapta régebben egy kutya, ezért fél a kutyáktól).

De hogy nem akartak volna velem megismerkedni emiatt, olyan nem volt.

2021. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt ilyen, de nem is jönnék össze olyannal, aki nem szereti a kutyákat. Minek? Örök feszültség és vita lenne közöttünk.
2021. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egy pitbullom van. Nála aranyosabb és jólneveltebb kutya kevés van, de sokszor félnek tőle és ez gátol az ismerekedésben.


25/F

2021. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt ilyen, de ha lenne, az illetőt inkább én kerülném el azután jó messziről
2021. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A parom ki nem allhatja a kutyakat, en meg imadom oket. Megis egyutt vagyunk. Jelenleg macskaban egyeztunk ki, de meg nem mondtam le a kutyarol sem. De ha nem lesz, akkor sem fogunk szakitani emiatt.
2021. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Gondom es vitam volt de nem ilyen jellegu :) Akkor adodtak gondok neha ha a kutyam elkapott egy masik kutyat es megolte. Barmennyire igyekeztem ezt elkerulni neha adodott ilyen eset.(KAJ)
2021. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Én a háziállataimat egy jó szűrőnek tekintem, aki miattuk nem kér belőlem, azzal én csak jól járok, hogy nem lesz életem része egy ilyen felszínes ember. A háziállataim hozzám tartoznak, felelősséget vállaltam értük, részei a csomagnak, nem kell őket szeretni, de sokat számít, hogy más elfogad-e velük együtt akkor is, ha amúgy nem rajong értük.
2021. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Háziállat maradty ismerőst FB-ról is töröltem
2021. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!