Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen problémája a patkányával?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves körüli lány patim,még régebben észrevettem pár vérpöttyöt és a nemiszervéből jött az a pár csepp vér,este vettem észre,reggelre semmi baja nem volt,gondoltam h megütötte,mert elég durván játszottak a másikkal. Erre elébb megint észrevettem:( nemjutunk el ma dokihoz, már csak hétfőn:( Eszik is rengeteget,elébb benyomott egy nagy dalab száritott kiflit,és még kunyerál,iszik is játszik ugyanugy,ugye akkor nem lehet nagy a baj?:( Megüthette? Kitisztitottam neki szépen vizzel letörölgettem és raktam rá antibiotikumos krémet.Valami fertőzés vagy gyulladás?:( Könyörgöm valaki válaszoljon annyira féltem:(

2013. nov. 29. 12:29
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy nem fáj neki,végignyomogattam a pociját finoman, hagyta szépen,meg csak akkor jöt ki egy kis vér mikor ott megnyomtam neki,de nemsok csak egy cseppnyi.Nagyon aggódok:(
2013. nov. 29. 12:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet daganat vagy gyulladás. Ha a vér tiszta, akkor daganat lehet, ha gennyes, akkor gyulladás. Sajnos egyik sem szerencsés. Szakállatorvoshoz vidd el, ő majd megmondja, mit lehet tenni érte.
2013. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Exopet vagy Hungarovet! Mind a két helyen megértő, kedves és képzett dokik fogadnak! Kitartást hétfőig és jobbulást a leányzónak!!! Őszintén!
2013. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már nem vérzik,nemsok vér jött,pár csepp. Sajna Szlovákiai vagyok,méghozzá még falusi is ugyh a közelben nincsenek profi erre szakosodott állatorvosok:( De van állatkórház,oda fogom elvinni.
2013. dec. 1. 00:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Pociját megint megtapiztam semmi gyanúsat nem érzek,nemis fáj neki sehol,lehet segitett az antibiotikumos krém? Mert már akkor se jött neki semmi ha megnyomtam.Lehet csak megütötte? De mindenesetre elviszem hétfőn,inkább mindkettőt mert ha véletlenül vmi fertőző akkor nézze meg a másikat is. Most a daganattól tökre beparáztam:S Most olyan kis hiperaktiv, nemtűnik betegnek.
2013. dec. 1. 00:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatkórház jó ötlet, ott talán nem csodálkoznak rá, hogy "jéé patkány".
2013. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na voltunk,most értünk haza.Megmérte, megnyomogatta,meghallgatta,azt mondta h ne aggódjak kaptunk homeopatikus bogyókat,Na ez nagyon szimpi h nem akarta egyből injekcióval meg antibiotikummal kezelni.
2013. dec. 2. 15:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg a hozzáállás nagyon tetszett, játszott velük,simizte őket a végén mikor elmentünk még a dokinő köszönte meg h elhoztam őket:D
2013. dec. 2. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!