Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacoknak van...

A tengerimalacoknak van valami bajuk ha testvérek egymással szaporodnak?

Figyelt kérdés

A tengerimalacoknak van valami bajuk ha testvérek egymással szaporodnak?

pl: 3 lábó tengerimalac jön a világra

3 fülel meg stb.


2010. aug. 25. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
van mint minden más állatnál
2010. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okszi köszi
2010. aug. 25. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:

annyira azért nem morbid hogy három füle legyen xĐ

de természetesen lehet rendellenesség, de a három fül inkább egy genetikai kísérlethez hasonló sztem xD

2010. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg semmi. én úgy hallottam legalább is. örülj neki legalább családban marad :D
2010. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha külsőleg látható fizikai tünetekkel nem is jár, de pl. betegesebb lehet. Nyúlnál úgy tudom, a leggyakoribb, hogy a testvér nászból született anyák nagyon keveset fialnak.
2010. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
XDXD oksy csak azért mert nekem kéne egy alom kölyök tengerimalac és a családból összeszedtem 2 tengeri malacot csak azok testvérek és akkor nem kísérletezek velük.
2010. aug. 25. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se kísérletezz vele, beteg, gyenge, életképtelen malacok születhetnek!
2010. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad "rokonmalacokat" szaporítani, ugyanúgy, mint az embernél betegen születtnek. Sokkal hajlamosabbak különféle betegségekre, sokkal előbb halnak meg,mint kéne, és a legtöbbször daganatosak lesznek.
2010. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!