Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem szaporodnak az egereim?

Miért nem szaporodnak az egereim?

Figyelt kérdés

Terráriumba élnek, takarítva vannak rendesen. Kaját kapnak, vizük van, és egy házuk is. 4-n vannak együtt, 3 lány és egy fiú. Laboregerek amúgy.

Mi lehet a probléma?


2011. okt. 26. 20:48
 1/6 anonim válasza:
57%
USB vagy PS/2-esek?
2011. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mióta vannak együtt?


nekem is voltak egereim amik csak 3 hónap után szaporodtak

meg olyanok is amiknek elég volt egy találka :D

2011. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Valaki tévedett a nemek meghatározásánál és 4 db azonos nemű állatod van.


2. Nem tévedtek a nemek meghatározásánál, de a hím még ivaréretlen (ennek kicsi a valószínűsége, mert már fél évesen is szaporodóképesek) vagy terméketlen.


3. Nem szoktak hozzá a helyükhöz, vagy egymáshoz.


Amúgy készülj föl rá, ha egyszer elkezdenek szaporodni, akkor nagyon rövid idő alatt nagyon sok egered lesz, amiktől valamilyen úton-módon meg kell szabadulnod (a szüleikkel nem egészséges együtt tartani őket). Egy nőstény egér évente akár négyszer is fialhat, és egy alomban akár 12 kölyök is születhet. (Persze átlagosan csak háromszor és hat kölyköt ellenek.)

2011. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát, akkor majd idővel csak megoldódik a probléma..

az tuti, hogy fiu(k) lányok vegyesen.

2011. okt. 27. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
44 napos koruktól ivarérettek, ezt saját bőrömön is tapasztaltam, de attól még lehet, hogy nem akarnak szaporodni, néha kényesek a lányok :D
2011. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom hogy ide választ kéne,de én ide felteszek egy kérdést ha nem baj! Nekem is vannak egereim és az az egy gond van,hogy nem szaporodnak de 4 napja hoztuk őket el és 2 napja vannak a terráriumban.3 hím és egy nőstény.Mi lehet a probléma?
2015. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!