Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányt lőni légpuskával...

Patkányt lőni légpuskával miért nem legális már manapság?

Figyelt kérdés

Foglalkozik ezzel bárki is hogy xy-nak otthon van egy papír nélküli légfegyvere amivel néha - ha meglátják, megtudják - patkányt lő...?


Csak azért hagyjak fel a tyúktartással mert megjelenik a nemkívánatos patkány a háznál?


Csapdázni mérgezni ragasztózni nem fogok. Egyrészt nem túl humánus, másrészt nem akarok összefutni patkány múmiákkal néha...


Vegye a jónép a ketreces inhumánus tartásból származó hormonos tojást...


2021. júl. 4. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

A patkányok nagycsaládostul jönnek, légpuskával az életben ki nem írtod őket. Vannak akik vállalnak kutyás, görényes patkányirtást, őket kihívod, addig a baromfit áttereled valahova máshova, hogy biztonságban legyenek. A patkány állomány megritkul onnantól méreggel lemegy a maradék. Plusz egy két megtermett kandúr macska beszerzése ajánlott, többször nem lesz gondod patkányokkal, max megelőzés képp kiszórsz némi mérget.


Egyébként ha légpuskával akarsz szenvedni hát tedd, kutyát se fogja érdekelni. Csak nem túl hatékony.

2021. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a méreg jött be. Csapdáztam, lődöztem őket én is de nem vezetett sehova..
2021. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Míg voltak nálunk baromfik, addig csapda és méreg kihelyezése volt. Bár méreg nem ajánlatos, mivel baromfik hajlamosak maguk elintézni a patkányokat. Ha pedig a patkány megmérgezett, akkor a baromfiknak is annyi a mérgezett hústól. Igen felnőtt patkányt is széttépik, ám a friss patkány alomra azonnal mozdulnak.
2021. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire lesz hasznos, de leírom: patkány ellen nekünk a fagyállós búza vált be. A búzát beáztatod fagyállóba éjjelre, majd egy kis kukoricadarával összekeverve kirakod olyan helyre, ahol jellemzően el szoktak menni. Mivel édeskés, imádni fogják és meg is murdelnek tőle.
2021. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!