Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mivel kellene...

Szerintetek mivel kellene megfognom az egeret, melyik a leghatásosabb egérfogó módszer?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 5 négyzetméteres kis teraszom, amin azt tapasztalom, hogy reggelre tele van egérürülékkel. A terasz helyzete speciális, mert egy régi ház első emeletén a lichthoffra lett ráépítve. A körülményeket nehezíti az igénytelen lakó a félemeleten és a földszinten működő kínai büfé. Sűrgősen megoldást keresek. Előre is köszönöm a segítségeteket!

2021. júl. 9. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
ragasztó, méreg, macska
2021. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, ha máshonnan jönnek át kb lehetetlen megszabadulni tőlük.
2021. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A vödrös csapda a legjobb, vízzel az alján. Nem kell mérget sem használni, tehát nem veszélyeztet más állatot.

https://www.youtube.com/watch?v=6SIlYiiCGLI

2021. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hatásos, persze a ragasztó is az. Viszont ott nem egy van. Ahol egy van, ott vannak többen.


[link]

2021. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
van élve fogó mi is vettünk amikor volt beletettem 1 kis sajtot él reggelre ott volt bent az egér, magára csukja az ajtót, kivittem az erdőbe elengedtem
2021. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem elvefogo vált be, amilyet kutatók használnak. Persze utána mennek a vödör vízbe, mert nem fogom más portáján elengedni őket... Hátrány,H egyszerre csak egyet tud megfogni, tehát ha becsukodik arra figyelni kell....
2021. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Semmit nem tudsz tenni, mivel nem nálad vannak, csak oda járnak. Max riasztó. Ha teszel ki ragasztót, vagy csapdát, ami odatéved, megfogja ugyan, de mindig jön majd az utánpótlás.
2021. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Közös képviselő hívjon a teljes házra szakembert!
2021. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Élvefogóba kakaós nápolyi. Nekünk ez vált be munkahelyen szabadból beszökött erdei egérre. A kis sunyi finnyás se a sajtra se a gyümölcsre nem ment rá, bezzeg a kakaós nápolyira már másnapra bent volt a csapdában és ott majszolgatta. Szóval ravaszak ezek ám.
2021. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!