Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac tenyésztők...

Tengerimalac tenyésztők Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 2 tengerimalacot, ezért keresek tenyésztőket. Ismertek valami megbízható helyet?

2021. júl. 13. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Örökbefogadás szóba jöhet? A tengerimalacvédő egyesületnél teltház van, nem bírják már a nagy forgalmat. Kb 150 malacuk van, csak egészségesen adják ki őket, biztosan találnál neked megfelelőket. Sokszor már alapból párban adják, így összeszoktatásos vagy dominanciaharcos probléma sem lesz.


Ha viszont csak tenyésztő jöhet szóba, akkor:

El Cobaya

CsodaPoca

Rioison Corner

BB Piggy

stb


A Malackafalva nem tenyészet, drága, akár beteg keverék malacok árulnak.

2021. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Végül az örökbefogadás mellett döntöttem.
2021. júl. 16. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
De jó, nagyon fognak neked örülni :)
2021. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Von Romanov

Pipacs Hobbytenéyszet


A többit haggyuk a BB Piggy egy szaporító, hamisított szátmazási lappal, tudnék mesélni :(

2021. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia.


Láttam az örökbefogadás mellett döntöttél, viszont láttam egy "Pipacs Hobbitenyészet" ajánlást, és BB Piggys szaporítós mondatot egybe kötve.


Én nem ajánlom a Pipacs tenyészetet. Sajnos ő is Beával, Bea malacaival is dolgozik. A malacokról nem lehet tudni semmit, megjelenik egy alom, semmi szülő, semmi weboldal. Úgy adja egy származási laposként a malacait, hogy nem is származási laposak a szülők, csak a saját nevében futtatja a szaporítós malacot. Inkább kerüljétek!

2021. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget! Végül 2 lányt fogadtam örökbe. Vannak facebook csoportok, ahol befogadható malackák vannak, és ott találtam őket az egyikben :)
2021. aug. 28. 12:55
 7/7 anonim válasza:

Kedves Anonim!

Már párszor elmondtam neked,hogy ne hazudozz rólam, egyébként az állataim a facebook tenyész oldalamra fel vannak töltve!

Az ügyvédemnek már továbbítottam a bejegyzésed!

2022. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!