Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot lehet csak...

A tengerimalacot lehet csak kifutóban tartani?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Persze, egy kifutó ezerszer jobb élettér, mint egy ketrec. Csak Európában ilyen elterjedt még a ketrecezés, nyugaton már mindenki C&C kifutóban tartja őket. A lényeg a nagy helyen és ingerdús környezeten van.
2021. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, de bújót mindenképp tegyél be neki, hogy legyen hova bebújnia. :)
2021. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én a ketrec + kifutó megoldást szeretem a legjobban.
2021. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Hogyan lehetne??? Nyilván lehet de télen megdölik! Nem haszonállat trópusi klíma kell neki tilos úgy tartani.
2021. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Négyes, tudod te mi az a tengerimalac kifutó?


Egy elkerített rész a szobában, ami felülről nem fedett, tehát nem rács van felettük, hanem a szoba plafonja. Mégis hogyan "döglene meg" (köszönjük, gyönyörű szó) egy olyan helyen, ami sokkal nyitottabb, szabadabb, nagyobb, mint egy ketrec?


Hogy vizuálisan is lásd:

[link]

Ilyen például.


Kint nyilván nem fog tengerimalacot tartani állandójelleggel.

2021. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
5-ös: a “megdöglik” szót milyen esetekre javaslod/engedélyezed?
2021. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az úgy jó ha terítek alá egy plaidet vagy valamilyen anyagot és arra almot szórok.
2021. júl. 18. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké az allattartók a kifutót kintre szokták mondani azért KIfutó. Ezért is gondoltam, hogy a kérdező kintre érti különben mi értelme van a kérdésnek?

Másrészt nyugodj meg vannak akik kint tartják én ismerek valakit aki a kerti ólban tartotta a nyulak mellett és nem értette a nyulak nem pusztultak el (haltak meg, elmúltak, elmentek, más világra tértek) de a tengerimalacok igen

2021. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fólia + polárpléd van, de tehetsz a pléd alá még egyéb nedvszívó anyagot is.


A forgács felesleges, porol, meg minden, simán elhagyható. Fürdőszobaszőnyeg is tökéletes.

2021. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi.:)
2021. júl. 18. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!