Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a nyulamat, hogy igyon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy egyéves bak nyuszim, akinek tegnap húzták ki az első fogait, mert rosszul nőttek.

Tegnap kis darabokra vágtam össze neki szénát, annak megette a felét, háromnegyedét, de ma már semmit nem evett.

Az eledelt megtudom oldani neki, mert egy közeli kisállat boltban van olyan eledel, amit pont ilyen esetekre találtak ki.

Viszont inni tegnap óta semmit nem ivott

Golyós itatóját félretettem, mert próbálkozott, de nem tudott belőle inni. Ezért egy kis edénykébe raktam neki vizet, annak egyből nekilátott, a negyedét meg is itta.

De ma már semmi nem fogyott az edenyből, és már fecskendővel is próbáltam neki inni adni, de nem nyelte le, hanem hagyta kifolyni a szájából.

Hogyan vegyem rá, hogy igyon?

Köszönöm !



2021. júl. 24. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg kérlek az ínyét, nem gyulladt, piros,?
2021. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fájdalomcsillapítót kapott?
2021. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincs begyulladva neki.
2021. júl. 24. 17:57
 4/12 A kérdező kommentje:
2es, Igen kapott .
2021. júl. 24. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra is kapott? Biztos hogy fáj neki, azért nem eszik/iszik
2021. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dokit nem tudod felhívni? Érdemes volna beszélni vele. Egzotikus kisállat orvosnál voltatok vele igaz?
2021. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltem a dokival, azt mondta, ha ott hagyom előtte az edényt, előbb utóbb inni fog.

Egyébként egzotikus dokihoz járok a nyuszimmal.

2021. júl. 24. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fáj neki és azért nem eszik,iszik úgy mint előtte.Ha van akkor adj neki fájdalocsillapítót ha nincs akkor kérj az orvostól amint tudsz és meg is nézhetné bár nem hinném hogy baj van.Csak fáj szegénynek az a baj.Rendbe fog jönni
2021. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor fecskendővel szoktak kényszeretetni/itatni.
2021. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is van 3 nyuszim és eszembe nem jutna ebédet főzni belőlük hanem inkább eltemetném őket a kertben ha bármi bajuk esne.Nem mindenki haszonállatnak tart nyulat 10-es

#8

2021. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!