Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacok szeretik a...

A tengeri malacok szeretik a zenét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a tengeri malacok szeretik a zenét? Milyen hatással van rájuk általában? (természetesen az ilyen halkabb, nyugtató dallamra gondolok)

2021. aug. 24. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva, ugyanis úgy írok, hogy sosem volt tengeri malacom, de szerintem az ilyen nyugis zene nem árt neki. Nem tudom szereti-e, de ilyen durvább zenéktől mondjuk metáltól szerintem infarktust kaphat.
2021. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehenek pl. szeretik a zenét. Vannak róla tanulmányok is, hogy több tejet adnak tőle! Bár lehet, hogy kell hozzá egyfajta intelligencia, ami a tengerimalacoknál nincs meg. De nem tartom kizártnak, hogy élvezhetik.
2021. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vannak róla tanulmányok is, hogy több tejet adnak tőle!"

Nos...ez Mézga Gézáéknak sajnos nem jött be. 😄

2021. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos,én amikor kezemben van az tengeri malacom,és zenét hallgatok,szoktam néha énekelni,akkor megnyugszik.

Mondjuk az tengeri malac egy értelmes állat,igaz,nem olyan okos mint egy német juhász(mert az más állat),de az gazda szavát érti valamennyire vagy hangsúlyt

2021. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!