Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek vigyem orvoshoz...

Szerintetek vigyem orvoshoz vagy nem szükséges?😯

Figyelt kérdés

Van egy egy éves bak ivartalanított törpenyuszim. Pàr napja sokkal kevesebbet eszik, iszik. Kicsit be is kattant, mintha újra ivaros lenne... nagyon jó kedvű mint mindig, szaladgál, ugrál,stb. Répát tápot eszik a "nem evés" alatt a szénát értettem. Szerintetek érdemes orvoshoz vinnem?

Előre is köszönök mindent!😊



2021. aug. 26. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy barmi baja lenne, de elviheted állatorvoshoz, az a biztos, maximum azt mondja, hogy nincs semmi baj. Igaz, a kis állatoknál viszont sokszor egy-egy betegségnek csak kisebb és kevesebb jel van mint pl egy kutyánál, de a leírtak alapján én nem gondolnék semmi komolyra.. esetleg hívd fel az állatorvost, és mond rá valamit
2021. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel telefonon az állatorvost és kérdezd meg tőle
2021. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De olyan állatorvost hívj fel, aki kifejezetten ért a nyulakhoz, és nem csak lerázós választ ad.
2021. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon fontos, hogy rendesen szénázzon, én feltétlenül elvinném.
2021. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!