Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szükséges lehet orvoshoz...

Szükséges lehet orvoshoz vinni vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 9 hónapos kölyök kutyám(nagytestű), és a hideg idő beköszöntével kevesebbet eszik. Ugyan azt kapja ugyan úgy mégis csak nyalogatja meg csak a felét/háromnegyedét eszi meg. Viszont ugyan úgy játékos, élénk, nem fogyott. Normális ez? Hidegben nem többet kéne ennie? Egyébként vastag, tömött, 2 rétegű bundája van, nem tudom számít-e.
2016. okt. 19. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol van még valóban hideg? Lehet, te fázol, de a kutyád még nem.Az intenzív növekedés már befejeződött nála. Ne annyit adj neki, mint, amikor növekedésben volt.
2016. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem írtam hogy fázik sőt oda írtam hogy 2 rétegű bundája van ezzel arra céloztam hogy nem fázik. Csak azért írtam a hideget mert a hideg időszak beköszönte óta eszik kevesebbet. Akkor kevesebbet kap mostantól. Köszi.
2016. okt. 19. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:

azért nem biztos

az én kutyámnál is így kezdődött a baj, először kevesebbet evett, de betudtuk a melegnek, hogy a kánikula miatt biztos nem kívánja annyira a vacsiját, mert mellette ugyanolyan játékos volt, rohangált mindenfele, rá egy hétre beütött a baj, és rohanhattunk állatorvoshoz, mert nem akart enni, és csak feküdt, úgymond, egyik napról a másikra, csak később kapcsoltunk, hogy az egy héttel korábbi nem evés, ezt már jelezhette

szóval légy résen

2016. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Talán az is közre játszik hogy szerintem unja a kajáját. Tápot kap kicsi konzervvel ízesítve. eddig megette de mostanában csak lenyalogatja a konzervet. Ha pl. maradékot kap (1 hónapban 2-3x) azt simán befalja. Meg bármilyen juti falatot is megeszik, csak a táppal lehet baja...nem tudom miért.
2016. okt. 20. 00:12
 5/9 A kérdező kommentje:
azért figyelni fogom és ha ennél is kevesebbet eszik vagy bármi más furcsaság történik viszem orvoshoz.
2016. okt. 20. 00:15
 6/9 anonim ***** válasza:
És milyen tápot kap?
2016. okt. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2016. okt. 20. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:

A maradékot előtte hagyod vagy elveszed?

Mert nem szabadna ott maradnia. Amit nem evett meg, azt el kell venni előle.

Egyébként ha 1 napot koplalna, következő nap már lehet, hogy normálisan enne.

A hideg közeledtével egyébként inkább többet kellene ennie , hogy "tartalékoljon", hacsak nem szoba kutya.

2016. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szobakutya, és én is tudom hogy többet kéne ennie. Egyébként elég sokat kunyizik, lehet azért nem éhes. Reggel anyum eteti, hiába mondom hogy a maradékot tegye el nem teszi, este én etetem de olyankor általában megeszi. Anyám azt mondta hogy inkább vesz húst és főz neki, hátha utána visszaszokik a tápra, és ha elfogy veszünk más fajtát.
2016. okt. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!