Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacokat lehet tartani...

Tengerimalacokat lehet tartani egy homályos pincében ahol soha nincs fény , csak néha a villany ?

Figyelt kérdés

Kellemetlen az illatuk a házban nem maradatnak :-(

Azon is gondolkodom szabadon engedem őket még jó idő van.El vannak kint a mezőn is szerintem.

Két ivaros lány egyik 4 hónapos másik 2 éves :-) Apró kis szeretetgombócok :-)



2021. aug. 27. 00:53
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem te beteg vagy..TENGERIMALACOT KIERESZTENI??? ráadásul ilyen k.urva hidegbe? Jó isten..ilyen rohadt lusta vagy menhelyre adni vagy elajándékozni?? vagy ingyen oda adni az állatboltba? remélem egyszer téged raknak ki.
2021. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%
20: Szerintem akkor már inkább dobd őket a tengerbe, végülis tengeri malacok, vagy mi... Biztos jól úsznak, majd ott fognak maguknak halakat meg legelnek algát.
2021. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim válasza:
100%
Amúgy vagy troll kérdező ami jobb eset, vagy nem százas mivel nem bírja felfogni hogy ki mit írt neki...hogy ajándékozza el!!!!! GECC. felb.asz
2021. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
Mi a kóchengeres radai rossebnek tartasz te állatot? Téged kellene egy pincébe bezàrni! Ha nem tudod milyen egy állat és mivel jár, akkor ne tarts! Add el, ajàndékozd el, mert ezzel kínzod őket, ahogy te bànsz velük! 🤮
2021. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet tenni egy állatal?ajándékkozz el!

Ne baszd ki állatal.

Remélem vissza kapod az életől!

2021. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tudod mit?Ad nekem!

Én el tudom ajándékozni!

2021. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Most kint sétálunk a mezőn utána haza megyünk. Szépen szénázgatnak. Pincébe nem teszem őket , csak kérdeztem !
2021. aug. 27. 13:57
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

NEM! NEM TUDNAK MEGÉLNI!!!!!

Elpusztulnak az első hidegebb napon!!! Ezt akarod?

Add oda őket a rágcsálómentésnek. Akkor lehet hosszú, boldog életük

2021. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
68%
Vágd őket inkább agyon egy lapáttal mint a lassú kínhalál ahogy élve szedi őket kis cafatokra egy macska, ragadozómadár vagy róka.
2021. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
83%

Nem csak azért nem rakunk ki állatot, mert nem talál kaját! Egy fűevő állat bárhol el tud legelészni, de még így is egy halálos ítélet.

Szerinted mit kezd a ragadozókkal egy háziasított, szelíd tengerimalac? Ha meg is ilyed tőlük nem tud úgy szaladni, mint egy vad. Ha te megtudod fogni, akkor más állat is! Már az első ragadozó kinyírja a tengerimalacokat!

Ezen kívül már hideg van odakint, főleg éjszaka. Egy tengerimalac nem bírja a hideget, könnyen megfázik, ami szintén felér egy halálos ítélettel orvosi kezelés nélkül. Legfeljebb késő őszig ha kibírja, bár holnapig megfogná egy ragadozó.


Mások szerinted hogyan tartanak hosszúszőrű tengerimalacot? Ha beleragad a szőrébe a pisi, kaki, akkor kérd egy kisállatkozmetikus segítségét, és miután egy kicsit megnyírta a szőrét add oda valakinek! És ne tarts állatot, mert ha nincs rendesen gondozva (beleértve a szőrét is), és takarítva, akkor minden állat büdös.


Én már tényleg jogsihoz kötném az állattartást, mert Magyarországon még mindig sok ilyen van, hogy az első nehézségnél kibaszom az utcára az állatot, mert milyen "jó" sorsa lesz.

2021. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!