Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a tengerimalac ketrec...

Ha a tengerimalac ketrec egyik sarkán műanyag gyorskötöző van, azt rágni fogja a malac? Lehet tőle baja? Mennyire rágják a malacok a ketrec rácsait?

Figyelt kérdés

Kb. 30 cm magasságra van a talajtól a műanyag gyorskötöző, magasabbra nem tudom tenni, van egy "beépített" tál is pont abban a sarokban, ahol a gyorskötöző összefogja a ketrec 2 oldalát, tehát attól sem nagyon fér oda, főleg hogy két lábra is álljon.


Új tengerimalac ketrecet rendeltem. Sérülten jött. Alig látszik, nem fogom visszaküldeni ennyi miatt, ezt ne is írjátok, régóta várom már a malacokat, ha minden igaz holnap jönnek.


Szóval ha eléri akkor fogja vajon rágni, illetve mennyire szokták ezek a ketrec rácsait rágni például?



2021. szept. 17. 18:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Kép (a piros karikánál lesz a gyorskötöző): [link]
2021. szept. 17. 18:29
 2/10 A kérdező kommentje:
A tál nem elmozdítható, nem tudja a malac sem tehát.
2021. szept. 17. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó az. Ha van programja a földszinten, nem fog fent kíváncsiskodni.
2021. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, te nagyon túlaggódod! (Mondjuk jobb, mintha nem érdekelne a dolog.) Nekem egy csomó gyorskötöző tartja a rácsokat (összenyitottam 2 ketrecet), és rá se rántanak.
2021. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam összecsukható rács van, és rögzítettem gyorkötözővel, mert állandóan düledezett a tálcán. Soha meg sem nézték. De ha már itt tartunk műanyagból van a tálca, és a ketrecrács borítása is.
2021. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy túlaggódom. Még egy kérdés aztán leállok.


Szóval ahol el van törve a műanyag oda papám csinálna fémből valamit, hogy ne látszódjon olyan nagyon a ronda rész. Azt lefestenénk, hogy szép legyen. Ha esetleg eléri és tudja rágni a festett fémet, akkor fogja vajon?

2021. szept. 17. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljunk meg válaszolni, mert engem is édekelne: ha festett, azt rághatja?
2021. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizártnak tartom, hogy ott, a "mennyezet alatt" rágná, de azért én nem festeném a fémet. Legfeljebb odafogatnék valamit, ha nagyon zavar.
2021. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi.
2021. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja rágni a drótot. Az oldala is csak egy festett drótváz.
2021. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!