Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges valahogy?

Lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés
A repülőn hogy lehet állatokat is utaztatni? Melyik légitárságnál? Mi a menete ennek?
2010. szept. 2. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
több órás repcsiutnak 1 állatka sem örül meg ott enni inni kell neki adni nemhiszem hogy ez lehetséges!! meg azért az állatnak sem lenne kényelmes végig 1 ketrecben:S ha lehet hagyd inkább othon
2010. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb,ha felhívnád a légitársaságot és tájékoztatást kérnél! Biztos vagyok benne,hogy mindent el fognak mondani.
2010. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyat sehol, hogy repülőgépre állatot vittek volna fel...
2010. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Makikaa válasza:

Ha nem lehet őket szállíttatni repülőn, akkor teszem azt mondjuk Közép Afrikai országból, hogy viszel el egy 4 lábú állatot az USÁ-ba?!

Talán adnak neki békalábat, meg felcsatolható oxigénpalackokat a hátára, és ússzon?:D

Biztos van valami útja, módja..

2010. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hajóra felengedik az állatokat is...
2010. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha láttad az Állj, vagy lő a mamám című filmet, akkor tudod, hogy az öregasszony is felvitte a gépre a kutyáját. Mondjuk az kis testű kutya volt. Hívd fel a légitársaságot ők tudják hogy megy ez!
2010. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen állatod van? Hany kg? Kutyust, cicát és görényt tudom, hogy lehet szállítani a malév járatokon:-) Azt hiszem 6 vagy 10 kg-ig az utastérbe is felviheted szállítóketrecben. Túlsúlyt kell az állatért fizetni a reptéren. Repülőjegy foglalásnál érdemes bejelenteni, hogy kisállatot viszel, így pár napon belül visszaigazolnak, hogy van e hely a repülőn. Sokszor vannak akciós jegyek a malévnál, uh érdemes nézegetni. Az útlevél, chipszámot és a ketrec méretét kell bediktálnod a foglalásnál ha kutyust viszel.


Sok szerencsét:-) Remélem tudtam segíteni!!

2010. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kutyát macskát görényt lehet asszem. A ksitestű kutyákat ketrecben az utastérben , a nagyobbakat meg beteszik a csomagtérbe :S Ez megviseli szegény kutyákat =( A cicákat is szállítkosárba meg a göriket is. azt nem tudom hogy más állatokat lehet-e :D (Ha vkinek van szabad ideje lehet megnyomni a zöldd kezecskét :) )
2010. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Egy tengerimalacom és egy nyuszim van. Nekik vajon mire lehet szükségük?:)
2010. szept. 15. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Huh szerintem egyszerre a kettőt nem viheted fel, de nekik csak útlevélre és szállítóketrecre van szükségük!
2010. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!