Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg lehet valahogy puhítani?...

Meg lehet valahogy puhítani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet a következő: A barátnőm és én most leszünk 1 hónap múlva 1 éve együtt. Én az évfordulóra neki egy törpenyulat szeretnék venni, kisállatnak. Nagyon régóta szeretne és a szüleinek is mindig mondja. A baj a következő: Az anyukájának az az elve, hogy az állat nem ketrecbe való. Egy állatot nem lehet ott tartani, kegyetlenség stb. Mit lehetne annak érdekében tennem, hogy ne húzza keresztbe a tervem? A szülőnek gondja nem lenne az állatra, pénzbe sem kerül neki. A körülmények maximálisan adottak ahhoz, hogy lehessen kisállatot tartani. Anyós ellen valami orvosság? Mit tegyek? Hogy tudom elérni, hogy meggondolja magát?
2011. okt. 14. 16:54
 1/7 anonim válasza:
Tud róla mennyit piszkít egy nyúl?
2011. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismétlem: minden körülmény adott hozzá. Tehát megfelelő ketrec, nyúl wc (van ilyen), és illatosítók. Egyik ismerősőmnek is van nyula. Kb az első héten volt bukéja. Azóta pedig családtagként szeretik, kezelik.
2011. okt. 14. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Lakásban nagyon büdös a nyúl!!!! Ha a lakás tulajdonosa (anyósod) nem engedi, akkor ne vegyél. Mert ha anyósod előtt elásod magad, akkor neked véged!
2011. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy nagyon nagy marhaság, hogy büdös a nyúl!!!!!!! Nem tudom melyik idióta írta, de annak sem volt még sose nyula!!!!!

Amúgy meg szerintem is óvatosan az anyósokkal, én semmi rosszat nem tettem, de utál engem. Nekem az a tapasztalatom velük, hogy makacs idióták, aki azt hiszik, hogy csak az jó, amit ők mondanak. 22/L

2011. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nyúl egyáltalán nem büdös. Csak ha nincs rendszeresen takarítva, illetve szobatisztaságra szoktatva.


Amúgy szerintem nyugodtan vedd meg neki, de csak ha TÉNYLEG nagyon akarja. Egy nyúl min 4, de átlagban 6 évet él. Ivartalanítva 8 évig. Tehát gondolj a jövőre is...

2011. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy alapból 7 évet élnek, de én ismertem 11 évesen elhunytat is! Úgyhogy tényleg gondolj a jövőre! Ez nem egy rövidtávú szórakozás!
2011. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt inkább a pszichológia rovatba kellett volna írni, de most már mindegy.

Hülye anyósra nincs ellenszer. Vedd meg a nyulat, és tartsd magadnál, esetleg néha vigyétek át hozzájuk, hogy anyós szokja, aztán hátha megszereti és beengedi a lakásba ketrecestül.

2011. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!