Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a hörcsögnek,...

Mi baja lehet a hörcsögnek, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Furcsán megy, mintha szédülne, és nyirkosnak érzem a szőrét, mintha hideg lenne, de nem vagyok benne biztos. Nem tudom mit csináljak vele, nagyon furcsa. Sosem szokott ilyen lenni, tegnap este is nagyon aktív volt. Most takargatom hogy melegen legyen, de nincs hideg a lakásban. Elfekszik a kezemben is, ilyet sem szokott soha, normál esetben mindig csak menne. A szemei is csukva vannak. Nem öreg, nincs még másfél éves. Kihűlhetett, vagy lázas lehet? Mit adjak neki, mit csináljak vele?

2021. dec. 24. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktad őt mérni? Fogyott is az elmúlt egy hétben?
2021. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néhány hete le lett mérve, mert orvosnál volt, nem tudott pisilni, akkor 40 g volt. Most megmértem, 23 g :/ Nem gondoltam volna, nem látszik rajta..
2021. dec. 24. 09:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig rendesen eszik, elfogad mindent és állandóan rág valamit
2021. dec. 24. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos házilag nem tudsz rajta segíteni. Állatorvosi ügyeletet keress, és hívd fel őket.
2021. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján komoly a baj. Illetve sajnos ez a mértékű fogyás nagyon sok. Egzotikus állatokhoz értő orvos nélkül borítékolható hogy meg fog halni. 😓
2021. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!