Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet-e egy tengerimalacot...

Lehet-e egy tengerimalacot arra tanítani, hogy egy helyre piszkítson?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat is, ahol írták, hogy lehetetlen, de olvastam olyat is, aki azt írta, hogy sok tanítással be lehet tanítani nekik. (persze, hogy hogyan tanítsam be, azt nem írta le...) ezért örülnék, ha végre megtudnám.

2021. dec. 29. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sarokwct teszel be forgáccsal, kis szénával, van amelyik magától oda piszkít. 100% szobatisztaság nem lesz, mivel nem tudják tartani a bélsarat, nagyon a pisit se. Átlagosan 20-30 percenként ürítenek.

Esetleg amikor készül dolgát végezni(enyém helyezkedik a popójával), odateszed a helyre és jutalmazod.

2021. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De nem lehet úgy betanítani, mint egy kutyát a szobatisztaságra. Esetleg lépj be a Tengerimalacok Értük-Velükbe, ott kifejthetjük a témát.
2021. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jutalmazd amikor látod, hogy oda végzi a dolgát, szerintem akkor kis idő után általában oda fog piszkítani.
2021. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó tanácsok. Köszönöm szépen! :)
2021. dec. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!