Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egerek milyen zöldségeket...

Az egerek milyen zöldségeket esznek?

Figyelt kérdés
Van otthon két kis japán táncolóegerem és nem tudom hogy milyen zöldséget adjak nekik!
2007. dec. 29. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem táncolóegerem volt, hanem ugróegerem (most pedig selyemegerem van) de zöldséget soha nem adtam/adok nekik. Elég nekik az a kevert, szárított zöldségekből készült táp, amit így lehet készen venni. Amit éna dok még nekik rendszeresen, az a Vitakraft- féle vitaminfalatok, lehet kapni mindenféle ízben, van joghurtos, gyümölcsös, stb. 300 ft körül van, de elég sokáig elég nekik. Ja, és persze víz- itatóból.
2007. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó régi kérdés, lehet már messze nem aktuális, de azért válaszolok. :D

Én adtam a japán egeremnek paprikát, és paradicsomot is, és imádta őket. Illetve a salátát, karfiollevelet szintén.

2009. dec. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!