Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bejönnek az egerek a szobámba....

Bejönnek az egerek a szobámba. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Tetőtérben lakom és marha meleg van itt nyárom, és a kisablakomat mindig nyitva hagyom és a légkondi csöve is azon fut ki. De viszont ma a saját szememmel láttam ahogy bemászik egy egér, legalább már tudom hogy hogyan jönnek be... Egyszerűen nem tudom eltávolítani, már raktam ki csapdát, mérget, ragacsot és NEM MEGY BELE...... Nagyon nagyon félek hogy éjszaka belemászik az ágyamba vagy ilyesmi.

A padlás itt van a teraszom mellett, onnan jöhetnek.

Anyámat nem érdekli az egész. ÉN 16 éves vagyok mit tudnék csinálni egyebet ?

Vagy hogyan tudnám oda csalogatni? Oda raktam ahova a legtöbbet jár de nem megy oda mióta kiraktam.. Tényleg ilyen intelligens vagy csak véletlen???

Nem léteznek valami egér irtó emberek vagy valami??


Kérlek segítsetek mert már megelégeltem, hogy ez már vagy a 3. egerem fél éven beül.. Nagyon rossz mert tisztaság mániás vagyok és nem tudom elviselni hogy itt egy egér :((

Még az ablakot sem tudom kinyitni, nehogy bejöjjön valamelyik másik is, meg fogok pusztulni a melegbe..... Nem alhatok senkinél mert nem engednek el azt mondják hülye vagyok hogy ettől félek...

Már házi praktikát is kipróbáltam de semmi.. .

SEGÍTSETEK :(


2011. aug. 22. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szunyoghálót próbáld
2011. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem szerezz be egy macskát, velem is volt hasonló télen, mert én is tetőtérben lakom. Mondjuk csak egyszer fordult elő, és még akkor nem is volt macskám, azóta direkt beszereztem egyet :D nehogy még egyszer hasonló dolog előforduljon.

Na, mi akkor úgy fogtuk be az egeret, hogy mi is hiába tettünk ki ragacsot, meg egérfogót, tényleg nem ment bele.

Na de, vettünk ilyen ultrahangos szart, ami olyan magas frekvenciát bocsátott ki, hogy szó szerint begolyózott az egér. De olyan szinten, hogy rendesen sipítozott, és aludni nem lehetett tőle... Mert elvileg arra van ez a ultrahangos izé, h elzavarja, illetve meggátolja a hang, h bejöjjenek... Akkor mi fogtunk egy seprőt és üveget és valahogy befogtuk szegény zavarodott állatot... :S

2011. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Macska. De valami jófajta házimacskát keríts, az megfogja az egeret.
2011. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szúnyoghálót átrágja. Van a boltokba olyasmi féle mint amibe beleragadnak a legyek csak ebbe az egér ragad bele (szerintem mert nagyobb és ragadósabb) és azt próbáld meg! apum már használta nekünk bejött. Ahol bemászik illetve kimászik oda tegyél ebből a ragasztóból egy kartonpapírra (asszem, lehet van használati utasítás) és abba bele fog ragadni! ebben bízhatsz:) Szerintem minden nagyobb üzletben lehet kapni:Tesco,Auchan,Metró.
2011. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

macskánk van nem is egy de szart se érnek házimacskák de lusták mint a föld :S:S

már vagy 5 * láttam ma, ahogy elszaladt, miliméterekre a ragacstól... És ez nem egy félős egér, a régi megijedt ha felé mentünk ez meg bebujik a láda mögé, amit seprűvel verek és nem jön ki............

2011. aug. 22. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
ez ellen akkor a rács a megoldás,szerezz valahonnan akkorát hogy az egér ne férjen be közötte és tedd valahogy az ablakodra,levegő bejön egér nem..
2011. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ennyi erővel akkor a teraszajtómat is rácsozzam be és soha többet ne menjek ki ???
2011. aug. 22. 23:01
 8/9 A kérdező kommentje:

Az ultrahangostól kérdezem:

Nekem van egy tengerimalacom és két teknősöm meg egy csincsillám a szobámba. Azokra is hatással van nem?? :S:S A két rágcsálomra biztosan, nem ? :S

2011. aug. 22. 23:07
 9/9 anonim válasza:
Igen sajnos hatással, de ha mondjuk leviszed őket, egy távolabbi helyre, akkor nem lesz bajuk. Kb. egy ilyen ultrahangos cucc (attól függ milyet veszel) 25-30 négyzetméterre hatásos! De ez függ attól is, h gipszkartonos-e a tetőtered, mert ha igen, akkor csökken a hatóköre is .
2011. aug. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!