Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jelenthet valamit ha az állat...

Jelenthet valamit ha az állat viselkedése megváltozik?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy veszem észre hogy a nyulam sokkal bújósabb lett vagyis sokkal jobban igényli a törődést. Mindig elegendő figyelmet kap és mindig magától jön a simogatásért. Mostanában gyakrabban keresi a társaságot, lehet magányos? 4 éve családtag

2022. jan. 2. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jelenthet. Nem vagyok állatszakértő, ezért nem is biztos hogy jót mondok, de szerintem öregszik
2022. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindig jelent valamit. Történt valami változás mostanában? Új családtag, új hely, nálad valami új ami a lelki állapotodra kihatott? Új étel esetleg? Lehet betegség is... De ezek csak feltételezések, nagyon kevés az információ... Lehet hogy csak egyszerűen sokat van egyedül...
2022. jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Remélem nincs betegsége
2022. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges, jól táplált, semmi baját nem mutatja. Engem ért nagy trauma, viszont ezt a bújósabb hangulatot még ezelőtt kezdte
2022. jan. 3. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Akkor lehet, hogy még csak most fogadott a teljes bizalmába. Mostantól tekint igazi "barátjának".
2022. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

4 éve családtag, de hány éves volt, amikor hozzád került?

Az enyém akkor kezdett bújós lenni, amikor öregedni kezdett és az állatorvos szerint fájdalmai voltak (amikor maszkalt-ugrált), és ezért inkább odabújt hozzám és nem ment sehová (nagyon sokat volt szabadon a házban).

2022. jan. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
90%

“semmi baját nem mutatja”


Nem vészmadárkodni akarok de jobbára nem is fogja mutatni. Általában a nyulak meg a mindenféle kisállatok amíg csak tudják elrejtik a tüneteket s már csak az utolsó pillanatokban látni egyértelműen ,hogy betegek. Nem biztos ,hogy beteg s ezért bújósabb, csak megvan rá az esély s nem feltétlenül lehet abból kiindulni ,hogy “nem mutatja magát betegnek”.

2022. jan. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
jelenthet
2022. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!