Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim egyik szeme mindig...

A nyuszim egyik szeme mindig bekonnyezik, vagy csak hunyorogva nyitja ki. Miért?

Figyelt kérdés

A másik szeme teljesen rendben van, kivancsian nez, viszont a jobb szemeben legtobbszor ilyen szurkes sargas konny kezd el lenni. Es van hogy csak hunyorova nyitja ki. Ez miert lehet?


Lassan 6 éves lesz, fiu. Torpe nyoszi, emeletes ketrecben el a tarsaval.


Ecettel, es Sanitollal (vagy hogy irjsk) szoktuk oket takaritani. Elvileg szobatisztak, a tarsa csak felig, de van hogy a tarsa kizavarja a vecebol ezert mellepisil.



2022. jan. 9. 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Holnap hétfő, vidd el egzotikus orvoshoz. Lehet belement neki valami(széna akár megszűrta) ha sárgás a váladék, tuti gyulladt, baci ment bele. Szerintem kötőhártya gyulladás lesz az, felfesti a doki a szemét hogy lássa van e sérülés, és kapni fog rá valószínűleg szemcseppet.
2022. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szemgyulladás. Állatorvos tud felírni szemcseppet.
2022. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Szegény nyuszi. Vidd el mindenképpen orvoshoz. Majd írj légyszíves, hogy mit mondott a doktor.


Jobbulást a tapsi fülesnek. :)

2022. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szem gyulladása van holnap vidd el a dokihoz
2022. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvos lassa
2022. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igazabol mar vagy 3 honapja legalabb ilyen, oke megprobalom elvinni az orvoshoz
2022. jan. 9. 13:21
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogyan hagyhattad, hogy 3 hónapig menjen ez a dolog. Szerintem azonnal el kellett volna vinni orvoshoz. Nem értek a nyulakhoz, de nem gondoltál bele abba, hogy kellemetlen, rosszabb esetben fájdalmat is érez? Ez most igazán kiakasztott!


Ne "próbáld", hanem vidd el orvoshoz, amilyen gyorsan csak tudod!


#3 voltam.

2022. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdező fogalmazásából érződik, hogy fiatal, én ilyenkor azt nem értem, hogy a szülők mit csinálnak? Ha a "gyereké" a nyúl, akkor is felelősséget kell valamilyen szinten vállalniuk érte (jelen esetben állatorvoshoz vinni)... ráadásul nem nyúl, hanem nyulak... ez a három hónapos halogatás embertelen.
2022. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

#8


Attól, hogy fiatal még lehetne az állatokkal szemben empatikus. Ismertem nemrég olyan tinit, (16-18 éves kora körül) akinek van egy nyula, de nagyon gondosan ügyelt rá. Minden reggel friss ennivalót kapott, orvoshoz vitte, ki a levegőre, stb.


Ez egyszerűen emberség kérdése tehát.


Bízom abban, hogy a Kérdezőben felébred a lelkiismeret, és nem hagyja az állatot tovább szenvedni, és orvoshoz viszi.

2022. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Értelek - és egyet is értek Veled -, Kedves 8-as, ugyanakkor úgy érzem, - legalábbis remélem - hogy a Kérdező jóval 16 év alatt van.
2022. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!