Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá,hogy igyon,egye...

Hogy vegyem rá,hogy igyon,egyen,be vegye a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Lány törpe nyuszim tegnap lett ivartalanítva.Ébredést követően haza is hozhattam egész nap fekszik,alszik.Keveset iszik és enni sem hajlandó.Az orvos szerint ez normális és nem mondott semmit arra,hogy miként adjam be neki a gyógyszerét,felhívtam de nem nyugtatott meg csak még idegesebb lettem tőle.

Néha odébb ugrál,tisztítja magát és a fájdalom csillapítót is elnyalogatta(zselé állagú).

Valami tanács,hogy mit tudnék vele tenni.Legalább a gyógyszerét vegye be,és a vizbe is kellett öntenem valami port amit meg kellene innia de hozzá sem nyúl.Már próbálltam fecskendővel de eltolja,lehajtja a fejét.



2022. jan. 11. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ki műtötte, egzos doki egyáltalán?
2022. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

9# Én mondtam,hogy kihívom de nemtudom jönni mert műtétei vannak.

Nem lódoktor műtötte!

Mivel az én nyulamat nen lehet csak úgy megfogni s most még kajával sem tudom becsalogatni a hordozóba ezért gondoltam,hogy kihívom,hogy segítsen beadni a gyógyszert.

Az előbb próbálltam beadni de már agyon karmolt.

Már futlarozik és evett is de inni nem hajlandó.

Pisil,kakilt szóval nem állt le au emésztése.

2022. jan. 11. 21:48
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kulcs..."nem lehet csak úgy megfogni"

Ennél többet mi se tudunk tenni, hogy tanácsot adunk

2022. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a nyuszi?
2022. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A dokit hiaba hívtam nem vette fel,voltunk nála de nem rendelt azon a napon.

A nyuszi jól van,nagyon eleven.Eszik és iszik,ugrál és tépkefi a tapétát mint mindíg szóval jól van.

Probiotilot és antibiotilumot egyáltalán nem szedte.Hiába raktam a vizbe,érezte rajta.Csak a fájdalom csillapító amit ha vizébe raktam megitta apránként a nap folyamán.

Kíváncsi leszek a doki mivel magyazázza,hogy magasról sza*ott egy aggódó gazdira és frissen operált nyuszira.

2022. jan. 16. 12:03
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Latod kerdezo mondtam en hogy rendbe fog jonni magatol

Eszik,iszik is ahogy sejtettem

Orulok

#1

2022. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja az orvos nem fog magyarazkodni majd azt mondja nem ert ra azt ennyi

#1

2022. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%

robiotilot és antibiotilumot egyáltalán nem szedte.Hiába raktam a vizbe,érezte rajta.


Ezért kell közvetlenül a szájába fecskendezni

2022. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!