Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ketrecben lehet egy törpe...

Egy ketrecben lehet egy törpe nyuszi és egy tengerimalac?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ajánlatos, mert a nyúl könnyen összenyomhatja a malacot, de az enyémeim együtt vannak és imádják egymást!(fürdetik is a másikat)
2010. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De miből jövök rá h nem kedvelik egymást?Abból h megtámadják egymást?Vagy valamilyen hangot adnak ki és az azt jelenti h idegesek?Vagy mi?
2010. szept. 9. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hosszú távon nem jó párosítás. A két állat életmódja eltér egymástól. Más időpontokban aktívak, zavarják egymást a pihenésben, más kommunikációs rendszert használnak, nem értik meg egymást. Míg a nyulak tisztogatják egymást, addig a malacok ilyet nem csinálnak egymás között. A nyuszi könnyen sérülést is okozhat a malacnak vehemensebb ugrándozás közben.
2010. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Szia!Nekem a nyuszim mászott át folyton a malimhoz.Mindig kivettem mert féltettem a malackát,aztán egy idő után bent hagytam.Azóta is együtt vannak és imádják egymást!!!!Ők így jelezték,hogy egymás társaságára vágynak.

Szerintem egyenlőre csak egymás mellé tedd őket,aztán néha engedd össze.Ha nincs semmi probléma velük akkor nyugodtan tarthatod őket egy ketrecben.

31 N

2010. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is gondoltam rá régebben, hogy nyuszit tartsak patkánnyal egy ketrecben, de mondták, hogy a nyúl annyira ugrándozhat, hogy megrúgja a patit. Ez már nekem elég indok volt, hogy ne tegyem.
2010. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tengerimalim ( vemhesen vettem meg tudtom nélkül na mind1 nem ez a lényeg! ) kaptam a barátomtól egy nagyon édi kisnyuszit! Mind a ketten picik voltak a nappaliban szoktattam őket egymáshoz majd egy nap anyukám berakta a nyuszim a malackámhoz ( mivel én nem jöttem este haza mert nem volt buszom így a mamáékhoz mentem! ) Reggel mikor haza jöttem olyan aranyossan aludtak összebujva! Azóta is együtt vannak és a picik is oda bújnak a nyuszimhoz!=)
2010. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögöm van és nyuszim, egyszer betettem a hörcsög ketrecbe és a hörcsög elkezdte rágni a nyulam fület :D
2010. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!